Yerli Dizi

Fi dizisinde hangi oyuncu ne kadar kazanıyor?

Puhu TV’de yayınlanan ve milyonlarca izlenme rakamlarına ulaşan Fi dizisinde oyuncuların aldığı ücretler belli oldu. İkinci sezonu başlayan dizide oyuncuların aldığı ücretler dudak uçuklattı. İkinci sezonda oyuncuların ücretlerine zam yapıldığı haber veriliyor. En fazla ücreti Ozan Güven ve Mehmet Günsur alırken başrolde oynayıp da en düşük ücreti alan izim Büşra Develi oldu.

EN FAZLA PARAYI OZAN GÜVEN VE MEHMET GÜSUR KAZANIYOR

Posta gazetesinin haberine göre Mehmet Günsür ile Ozan Güven bölüm başına 45 bin lira alırken Serenay Sarıkaya’nın 40 bin liraya imza attığı bildiriliyor. Berrak Tüzünataç ise ücretini 30 bin liraya çıkarttı. Diğer bir başarılı oyuncu Büşra Develi ise 20 bin lira kazanıyor.

30 MİLYON KİŞİ İZLEDİ

Başrollerinde Mehmet Günsür, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç ve Ozan Güven’in oynadığı internet dizisi ‘Fi’ 31 Mart 2016’da başlamıştı. Puhu TV’de birer saatlik bölümler halinde yayınlanan diziyi toplamda 30 milyon kişi izledi.

ÜCRETLER TV KANALLARINDAN FARKLI DEĞİL

Oyuncular ikinci sezonu 9 Kasım’da başlayan ‘Fi’ için ücretlerine zam yaptı. Mehmet Günsür ile Ozan Güven bölüm başına 45 bin lira alıyor. Serenay Sarıkaya 40 bin liraya imza attı. Berrak Tüzünataç ücretini 30 bin liraya çıkarttı. Büşra Develi ise 20 bin lira kazanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu