İnternetYerli Dizi

Fİ dizisinin Bilge’si Büşra Develi’den ‘Utandım’ itirafı

İnternet ortamında yayınlanan ve çok ses getiren Fİ dizisi sık sık sevişme sahneleriyle de gündeme geliyor. Dizide Bilge karakterini canlandıran oyuncu Büşra Develi söz konusu sahneler hakkında ilk kez konuştu. Gazetecilerin sevişme sahneleri hakkında sorduğu soru üzerine itirafta bulunan Bilge “Utandım!” dedi. İşte çok konuşulan dizinin oyuncusundan çok konuşulacak açıklamalar!..

Fİ dizisinin oyuncusu Büşra Develi sevişme sahneleri hakkındaki soru üzerine utandığını itiraf etti. Develi “Dizide hayata dair şeylerden bahsediyoruz. İnsanların kavgaları, hırslarından bahsediyoruz ama aşktan da bahsediyoruz. İçinde sevişme olmayan bir aşk olabilmesi mümkün mü? Biz de bunu yansıtmak zorundayız. Hayatın her alanını yansıtırken bunu yansıtmamak olmaz. İnsanların birbirlerine bakıp mendil attıkları sahneler eskilerde kaldı.” dedi ve ekledi “Sevişme sahneleri çekilirken çok utandım”

Güzel oyuncu “Ekip çok kalabalık olduğu için terledim ve kızardım” diyerek neler “Sevişme sahneleri çok normal biz hayattan kesitler sunuyoruz, kavga, gürültü, ihtiras hayatta olduğu kadar sevişmede hayatın içinde varb O sahneler kalabalık bir ekiple çekiliyor bu yüzden çok terledim ve çok kızardım. ” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu