Dijital PlatformlarİnternetYerli Dizi

Fi dizisinin bugün başlayacak yeni sezonu “Çi” saat kaçta izlenebilecek?

Puhu TV’de yeni sezonu başlayacak olan Fi dizisinin yeni serisi Çi için artık saatler kaldı. Yeni sezon ilk bölümü saat kaçta izlenecek? Bu soru cevabını buldu. Puhu TV’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan anonslara göre Fi dizisinin müdavimleri yeni bölümü saat 21:00’den itibaren izleyebilecekler.

Fİ BU AKŞAM SAAT 21:00’DAN İTİBAREN İZLENEBİLECEK

Ay Yapım’ın yapımcılığında çekilen dizinin başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi yer alıyor. Dizinin yönetmeni ise Derya Baykal’ın oğlu Mert Baykal var.

Fİ-Çİ’NİN KONUSU:

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi sadece puhutv’de.

Bu akşam başlayacak olan Çi serisinin en son yayınlanan tanıtımı için tıklayın

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu