Yaşam

Fidancılık sektörünün önce kuruluşu: Emir Fidancılık

Fidancılık sektöründe önemli bir yeri bulunan ve bu iş ile ilgilenen bireyler için ön aşamada bulunan ceviz fidanı gelecek açısından güzel bir konuma sahiptir. Bu sektörde birçok birey ve kurum bulunmakta olup, bunların sadece bir kısmı bu iş kapsamında öncü olarak ilerlemektedir. Bu kurumlardan bir tanesi olan Emir Fidancılık 1992 yılından bu yana kadar ceviz fidanları kapsamında kendini geliştirmekte olan ve tamamı ile kendini bu sektöre adamış bir öncü kurumdur.

Ceviz fidanlarının sağlıklı olması ve yetiştirmek için uygun alana sahip olması gerektiğinden dolayı gerekli özen ve imtiyaz gösterilmelidir. Bu sebeplerden dolayı sektörde tutunmak ve bu işleri, görevleri ve sorumlulukları yapmak kolay bir süreç değildir.

Emir Fidancılık Hakkında

Emir Fidancılık sektörde 1992 yılından bu yana ceviz fidanı kapsamında bulunmakta olup köklü bir geçmişe ve bu sebeplerden dolayı da parlak bir geleceğe sahiptir. Ceviz fidanlarının yetişebilmesi için gereken sağlık koşullarını göz önünde bulunduran kurum, ayrıca da böylece daha sağlıklı türlerin elde edilebilmesi amacı doğrultusunda faaliyetlerini titiz bir şekilde yürütmekte olup müşterilerinin memnuniyetini sağlama amacı doğrultusunda ilerlemektedir. Bunlardan dolayı da müşterilerinin talepleri ve isteklerini son derece önemli bulup gereken süreci hızlandırırlar.

Ceviz Fidanı Çeşitleri

Emir Fidancılık kurumu çeşit olarak ceviz fidanı sürecinde iki önemli çeşit ile müşterilerine sunmaktadırlar. Bu çeşitler ceviz fidanları için toprakla uyumlu ve sağlıklı bir şekilde ortama uyum sağlayacak türden olup diğer fidanlara göre daha öncelik barındırırlar.

Bu çeşitler şöyledir;

  • Chandler
  • Fernor

Bu iki çeşit kurum tarafından binlerce kez ülkenin dört kesimine de ulaştırmakta olup müşterilerinin talep ve arzularını doğru ve ayrıcalıklı bir biçimde öne sürmektedir. Bunları müşterilerine sağlarken böylece de müşterilerin memnuniyeti ve hoş saygısını sektörde de elinde bulundurmaktadır.

Sunulan Hizmetler

İki önemli ceviz fidanını müşterilerine sunan kurum, bunların niteliklerini ve kapsamını da müşterilerine sunmakta olup detaylı bilgiler vermektedir. Chandler adı altında bulunan ceviz fidanı çeşidi en verimli yetişebilen tür rahat bir şekilde söylenebilmektedir. Bu çeşit fidan, ince bir kabuk yetiştirmekte olup el ile de rahat bir şekilde kırılmaktadır.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu