Yerli Dizi

FİKRET KUŞKAN: YASAK’IN SENARYOSU SİNEMA FİLMİ KADAR BAŞARILI

Atv’nin yeni dizisi YASAK, 11 Nisan Cuma akşamı ilk bölümüyle izleyici ile buluştu..Dizinin başrol oyuncularından Fikret Kuşkan yeni dizisiyle ilgili konuştu.

Osmanlı İmparatorluğu ve 1800’lü yılların İstanbul’u… Kartpostallarda birçoğumuzun imrenerek baktığı İstanbul sokakları ve dönemin en güzel kıyafetleri beyaz cama farklı bir soluk getirdi. Başrollerini FİKRET KUŞKAN, DENİZ ÇAKIR ve BURAK YAMANTÜRK’ün paylaştığı YASAK dizisinin ilk bölümü cuma  akşam yayınlandı.

Bir yıldır Yasak dizisinin senaryo ve hikayesi üzerinde titizlikle çalışılıyordu. Senaryo ve hikaye çalışmalarının ardından dönemi yansıtan kıyafetler, en önemlisi de o dönemin İstanbul’u büyük bir platform kurularak hazır hale getirildi.

Fikret Kuşkan bir Aşk Üçgeni içinde!

Uzun bir aradan sonra Yasak dizisi ile tekrar ekranlara dönen Fikret Kuşkan, “bir sinema filmi senaryosu kadar başarılı” bulduğu için bu rolde oynamayı kabul ettim dedi. Dizide Nazım karakterini canlandıran Kuşkan, 1800’lü yılların İstanbul’unda bir aşk üçgeninin ortasında kalacak. Kuşkan; “bu ilişkiye izin vermeyeceğim” diyerek de fırtınalı hikayenin heyecanını paylaştı.

Dizinin yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini ise Kudret Sabancı gerçekleştiriyor.

Senaryosunu Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak ve Ali Demirel’in yazdığı dizinin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan sette yapılıyor.

Yasak, her Cuma saat 20.00’de atv ekranlarında ekrana geliyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu