Spor

Fikret Orman’dan Hamza Hamzaoğlu’na ince gönderme

Beşiktaş Kulübü Başkanı dün gece görkemli bir şekilde açılışı gerçekleşen ve ilk karşılaşmasını yeni evinde Bursaspor ile oynayan Vodafone Arena’da dikkatini çekenleri anlatara, Bursaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’na ağır göndermelerde bulundu.

Vodafone Arena’da oynanan ilk tarihi maçta Bursaspor ile mücadele eden Beşiktaş Kulübü’nün Başkanı Fikret Orman, Bursaspor’un hocası Hamza Hamzaoğlu’yla ilgili “Enterasan derecede istekliydi” diyerek ince bir gönderme de yaptı. Tarihi maçın ardından maç ile ilgili görüşlerini ve dikkatini çekenleri basın mensupları ile paylaşan Orman: “Hamza Hamzaoğlu enteresan derecede istekliydi. Stresli bir maç oldu ama kazandığımız için mutluyuz.” dedi. Cümledeki “enteresan derecede istekli olmak” tamlaması ise dikkat çekti.

Beşiktaş şampiyonluk yolunda ilerliyor

Vodafone Arena’nın açılış maçının tüm camia için büyük bir önem arz ettiğine dikkat çeken Orman “Bir an önce stada dönme arzumuzun ne kadar doğru bir karar olduğunu gösterdik. Taraftarıyla bütünleşmiş Beşiktaş daha kuvvetliydi.” şeklinde konuşarak şampiyonluk yolundaki kararlılıklarını da “Rakibimizin hafta içinde maçı var. Ligde çok maç, kazanacağımız çok puan var.” sözleriyle ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu