Astroloji

Filiz Özkol 14 Ağustos haftası burç yorumları

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI -14.08.2017

BU HAFTA DOĞANLAR:

Çok ince sempatik ve iyi yürekli kişileridir. Parlak neşeli ve yaşam zevki ile dolu oldukları için, dost çevreleri oldukça geniştir. Biraz şiirsel bir yapıları vardır. Maceraya olan düşkünlükleri, duygusal konularda bazı problemler yaşamasına neden olacaktır. Değişim isteklerini frenlemelidirler. Özgürlükleri için yapamayacakları şey yoktur. Orijinal fikirli ve uçuk kişilerdir. Yaşamlarında hiçbir şekilde kural yoktur. Hedefleri çok uzak olan kişilerdir. Duygusal hayatları çok karışıktır. Birden fazla evlilik yapacaklardır. İlişkilerinde farklı bir tarzları vardır. Niyette sadık fakat uygulama da başarısızdırlar. Felsefi yönleri çok güçlüdür. Dünyanın her yerini gezip görmek isterler. Doğal yapıları sayesinde birçok ahbabı olacak ve kendilerini çok güçlü pozisyonlarda çalışırken göreceklerdir. Sadelikler ilgilerini çekse bile, hedef çıtalarını yüksek tutacakları için, çevreleri tarafından algılanmaları zor olacaktır. Yaşamlarında miras nedeniyle hukuksal sorunlar yaşayabilirler

HAFTANIN YORUMU:

Fikirlerimizi değiştirebilir ve ruhsal yapımızı ortaya koyacak çalışmaları tercih edebiliriz. İkili ilişkilerimizde güven arıyoruz. Çevreye gösterdiğimiz yüzümüzle, içsel duygularımızda farklılıklar oluşacak. Eski olayların yeniden gündem kazanacağı bir hafta. Matematiksel olaylarda başarılı çalışmalar içinde olacağız. . Özgün ve orijinal duygular aynı paralellikte olan düşüncelerle bağdaşacaktır. Yöneticilik ve planlama konusunda gerekli doneler sağlanacak. Kariyerimizle ilgili olaylar ön plana çıkacak. Kişisel değerlerimizin farkında olacağız. . Organizasyonlar açılışların ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak. Bu hafta hareketli ve enerjik olacağız ve sosyal yaşantımıza ağırlık vereceğiz

HAFTANIN GEZEGEN HAREKETLERİ

Güneş ve Mars Aslan burcunda ilerliyor. Merkür Başak burcunda geri hareketini yapıyor. Venüs Yengeç’te ilerlemektedir. Jüpiter Terazi burcunda ilerlemektedir. Satürn Yay’da Plüton Oğlak’ta, Uranüs Koç’ta, Neptün Balık’ta geri gitmektedir. Duygusallığımız orijinal bir şekilde süsleyerek karşımızdaki kişilere sunabiliyoruz. Konuşmalarımızda abartılı davranabilir ve iletişim içinde olduğumuz kişilerin fikirleriyle çarpışmak isteyebiliriz. İktidar hırsımız ön plana çıkıyor. Sevdiklerimiz tarafından fevrilikle suçlanabiliriz. Kişisel zevklerimizde aşırılıklar ve abartılar söz konusu. Aşk yaşamımızda güçlenme ve sosyal aktivitelerimizde hareket var. Arkadaşlarımızla aramızda gelişen duygusal bağlarımız bizi olumsuz etkilemesine izin vermemeliyiz.

KOÇ

7 Ağustosta Ay tutulmasının ardından , 13 Ağustosta Merkür geri gidiyor. . Bu dönemde tüm enerjinizi çevresel ilişkilere yöneltirken, kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi tartışmaları yoğunlaştırabilir. İyi bir şekilde başlayan ilişkiler daha sonra olumsuzlukla bitebilir. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. güneş tutulması aşk ve sosyal evinizde gerçekleşecek.. İradenizi güçlendirici, bağımsız, özgün, sezgili olmanızı sağlayacak etkilerle dolu bir süreç yaşatacaktır. Heyecanlı ve teşvik edici kişiliğiniz ile insanları kendinize çekeceksiniz. Düşüncelerinizde inatçılık, kaygılı olma hali, heyecanlılık ve sinirlilik görülebilir. Huzursuzluk ve yalnızlık duyguları bulunabilir. Kendinize hoş gelen geleneksel fikirlerinizi açıklamak için alışılmadık yollar arayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenir ve bu durumdan fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Zihniniz çok büyük düşünceler ile dolu olacak. Bu dönemde düşüncelerinizi yanlış aksettirmeniz nedeniyle, ortak çalışmalarınızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Partnerinizle ters düşecek ve bir türlü ortak noktada buluşamayacaksınız. Böyle durumlarda, sessiz kalmaya çalışmalı, fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Mümkün olduğunca karşı tarafın düşüncelerine saygı göstermelisiniz. Enerjinizi zorlama yerine mevcut imkanlarınızı en doğru şekilde kullanmalısınız.

BOĞA

7 ağustosta Kariyer evinizde Ay tutulması, 13 Ağustos’ta Merkür aşk evinizde geri giderken İletişim evinizdeki Mars’la etkileşim içinde olacak. Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz. Düşündüğünüz her şeyin kısa sürede çoğaldığına ve arttığına şahit olacaksınız. Yöneticilik yapıyorsanız; birlikte çalıştığınız kişileri yapıcı bir şekilde eleştirerek daha mükemmel olmalarını sağlayacaksınız. Çevrenizle birlikte ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacak, sosyal yapınızı destekleyici işler yapacaksınız. Çok dikkatli olmalısınız. İlişkilerinizin bozulması çok kolay olacak. Sıra dışı fikirlere açık olmanız rağmen, yeniliklere karşı temkinli olmalısınız. Siz bazı alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor ve değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz. Fakat disiplinli bir değişim veya kurallara uygun logaritmik bir genişlemeye de “hayır” demek istemiyorsunuz. Bu dönemde arkadaşlarınızla birlikte ortak projeler üretecek, zorluklar karşısında pes etmek istemeyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvetlerin size olumsuzluk verebileceğini bilmelisiniz. . Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Bu dönemde yanlış düşünceler içinde olabilir ve çevrenizi yargılarken, eleştirici olabilirsiniz. Maddi değerler çok önemli..

İKİZLER

13 Ağustos’a kadar Merkür aile ve yuva evinizde geri gidecek. Yaşam kalitenizde düşme olabilir. Dikkatli olmalısınız. Finans konularının gündeme gelmesiyle yolculuk ve seyahat planları yapabilirsiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı eskiden iş yaptığınız kişileri tercih edeceksiniz. Çevrenizdeki olaylara karşı duyarlı olmalısınız. Merkür’ün geri hareketini unutmamalı ve küçük olaylardan sorun çıkarmamalısınız.. Düşüncelerinizi hızlıca hayata geçirmediğiniz için, kendinize kızabilirsiniz. Aceleci davranmak size çok şey kaybettirebilir ve istemeden sarf ettiğiniz sözler başınıza iş açabilir. İstekleriniz konusunda çelişkiler yaşamanız

mümkün. Alışkanlıklarınız ve yenilikler konusunda aşırı uçlar yaşayabilirsiniz. Güvensizlik duygularınız sizi başkalarının onayına muhtaç duruma sokabilir. Bu arada hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olacaksınız. Zihninizde bazı sorunların çözüm yollarını bulurken, uygulamalarda sorun çıkarmaktadır. Satürn ve Mars olumlu bir açı içinde olacaklar. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. Finans ve yatırım konularında gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. Sağlık gezegeniniz Plüton geri gidiyor. Kesici, yakıcı aletlerden ve ortamlardan uzak kalın. Elektrikli ev cihazlarınız bozulabilir. Kullanırken dikkatli olun ve kazalar karşı tedbirli olun. Cihazlarınızı fişte bırakmayın. Patlayıcı maddelerle ateşe yaklaşmayın.

YENGEÇ

13 Ağustosta iletişim evinizde Merkür geri hareketine başlıyor. Gelen iş teklifleri olumsuz sonuçlanabilir. Size gelen iş tekliflerinde rakiplerinizin olumsuz davranış biçimleri yüzünden askıda kalabilir. Yolcuklarda yaşayacağınız aksilikler de işin tuzu biberi olacak. Son anda bazı problemler yüzünden isteklerinize gem vurmak zorunda kalabilirsiniz. Eleştirilere maruz kalabilirsiniz. İçsel istekleriniz ön plana çıkarıyor. Her türlü hızlı düşünceler içinde olmanızı sağlıyor. Bulunduğunuz şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Atılım yapmak için geçmiş deneyimlerinizin başarı yolunda size rehberlik yapacağını unutmayın.. Merkür’ün iletişim evinizdeki geri hareketi bazı olumsuzluklara neden olacak. Doğrularınızı savunurken, inatçı yönlerinizde artışlar gözlenecektir. Yenililerden yana oluşunuz, bazı konularda reformist yönlerinizi ortaya çıkaracak. Fakat bu dönemde arkadaşlarınız veya aşk konularındaki sorunlardan kaynaklanan bazı gecikmeler olabilir. Beklentileriniz; iletişim konusunda ağır giden şartlar veya bürokratik sorunlar yüzünden sekteye uğrayacaktır. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.

ASLAN

Merkür’ün ters hareketi; başlattığınız işleri bitirme konusunda size güç verirken, yeni bir işe el atmamanız konusunda sizi uyarıyor. Yaş olarak daha büyük veya küçük kişilerle yaşayacağınız olumlu ilişkiler, motivasyon kaynağınız olacaktır. Duygusal paylaşımların öncelik kazanması yaptığınız çalışmalarda da etkin olacaktır. Zorunlu ilişkiler size göre değil. Aşk konusunda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Zorunlu ilişkiler size göre değil. Aşk konusunda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Bu dönemde maddi konulara yoğunlaşacaksınız. Güneş ve Finans Gezegeniniz Merkür’le yaptığı açılar; iletişim konuları üzerinde yoğunlaşmanızı sağlayacak. Hafta boyunca Mars kişisel evinizde. Özellikle, yakın dostlarınızla işbirliği içinde olacaksınız. Etkileyici ve yapıcı konuşmalarınızla istediğiniz ilişkileri kurabileceksiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa anlatırken biraz ben merkezci olabilir ve çevrenizden tepki alabilirsiniz. . Bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız tüm çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda oldukça çekici ve aktif bir tavır içindesiniz. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız.

BAŞAK

Kişisel evinizde Merkür geri gidecek. Başlattığınız işleri bitirme konusunda size güç verirken, yeni bir işe el atmamanız konusunda sizi uyarıyor. Komşuluk ilişkilerinizde aksayan konular düzeltilecek ve birçok dargın arkadaşınızla bu ay barışma fırsatı yakalayacaksınız. Ayın ilk haftası, gökyüzünde sert açılar mevcut. Karşınızdakilere söz hakkı vermeden, kendi düşünceleriniz doğrultusunda iddiacı olmayın. Bu nedenle farkında olmadan rizikolar yaşayabilirsiniz. Ciddi ilişkiler peşindesiniz. Görüştüğünüz kişilerin farklı ve üst boyutta olmasına dikkat ediyorsunuz. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konularla aklınız karışabilir. Süregelen bir aşk ilişkiniz varsa, ailenizin çıkaracağı pürüzlere karşı bu dönemde mücadeleci bir tavır takınacaksınız. Çevrenizdeki bazı kişilerin sizden sakladıkları düşünceleri keşfederek belki biraz üzüleceksiniz ama yapılacak bir şey yok. Merkür’ün ters hareketi ise her zaman olumsuz etkiler vermemektedir. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız, kendinize sınır koyabilirsiniz. Fakat, eskiden planladığınız bir işi devreye sokabilirsiniz. Yeni işlerde sorun yaratan Merkür, eski işlerinizi destekleyecektir. Böylece, birtakım ilişkilerinizdeki eskimiş sorunlarınızı bu dönemde çözebilir, iletişim problemlerinizi düze çıkarabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine değer vermeyi ve dinlemeyi öğreneceksiniz.

TERAZİ

Jüpiter kişisel evinizde güçlü ilişkiler platformu oluşturuyor… Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız güçlü ve kariyerli bir kişi ile iş yaşantınızla birlikte aşk yaşantınızı da paylaşabilirsiniz. Güçlü olmak sizi mutlu ediyor. Bulunacağınız ortamlarda, çevrenizdeki kişileri kolayca ikna edeceksiniz. Güçlü, etkileyici kişilerden hoşlanıyor ve bu tür kişilerle işbirliği yapmak istiyorsunuz… Tecrübeli kişilerden alacağınız önemli destekler size ortaklıklar konusunda daha da becerikli yapacak ve kendinizi yetiştirme imkanı bulacaksınız. İşinizle ve ortaklıklarla ilgili yararlı olacak, sizi yüceltecek kişileri seçme konusunda son derece beceriklisiniz. Bu dönemde güçlü beraberliklerle birlikte, isteklerinizde artışlar ve önemli kişilerle yapacağınız işbirlikleri önem kazanacaktır. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak… İhtiraslarınıza bir nokta koyacak gücü, bu tutulmalardan sonra öğreneceksiniz. Bitmesi gereken dostluklar arkadaşlıklar ve evlilikler için; neden aramaya çalışmayın ve sonuçlarını olduğu gibi kabul edin. Çalışma arkadaşlarınıza fazla baskıcı davranmaktan kaçının. Daha çok çalışarak onlara örnek olmaya çalışabilirsiniz. İş arkadaşlarıyla sıra dışı aşklar yaşarken, gizemli olmayı elden bırakmayacaksınız. Keşfetme güdünüze karşın zorluklarla karşılaşacak fakat pes etmeden savaşmayı tercih edeceksiniz.

AKREP

Aileniz ve mesleğiniz arasında gerilim yaşayabilirsiniz. Birçok sorun üst üste gelecek ve sorumluluk duygularınızın yoğun olmasından dolayı çok gergin olacaksınız. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Çevrenizle ilgili büyük projelerinizi gerçekleştirmek için elinizde müthiş bir kozmik enerji var. Planlarınızı değiştirmek yerine, evrenin size sunacağı değişimden ne kadar yararlanacağınızı keşfedin ve fırsatları lehinize çevirmeye bakın. Çünkü büyük enerjilerin etkisi sizin isteklerinizin dışında gelişecektir. “Mars”; size gereken cesareti ve girişimciliği “Güneş” in de olumlu etkileri ile ortaya çıkaracaktır. Çevrenizde karşılaşacağınız olumsuz davranışlardan, psikolojik olarak etkilenseniz bile gerçek anlamda gücünüz kaybetmeyeceksiniz. İdeallerinizi gerçekleştirme yolunda adımlar atacaksınız. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız.. Daha önce daraltılmış ve küçültülmüş şirket kadrolaşmaları yeniden ele alınacak ve beklediğiniz iş tekliflerini alacaksınız. Sıkıldığınız eski iş koşullarını düzeldiğini görmek sizi mutlu edecektir.

YAY

Yolculuklarda ilginç fikirleri paylaşacağınız kişilerle arkadaşlık edeceksiniz. Dikkatinizi çeken insanlarla farklı fakat arzuladığınız ortamlarda bulunacaksınız.. Uzun yolların ve seyahatlerin gündeme gelmesiyle yoğun bir tempoya girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenirken yoğun bir telefon trafiği yaşayacaksınız. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarınızın size yardımları olacak. Bazıları ziyaretinize gelecek veya siz onlarla ortak yolculuklara çıkabileceksiniz. Değişik ülkelerin farklı kişileri merak konusu olacak. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Bu dönem ön planda olma isteğinizi körükleyen çalışmalar içinde olacak, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz.. Duygularınızı ve düşüncelerinizi açıkça söylemekte fayda var. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Fedakarlıklarınızın karşılık görmeyeceğinizi zannederek susmayı tercih ediyorsunuz. Fakat, yardım etme duygunuz oldukça yoğun ve birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. “Ay tutulması ” sizi bir bakıma sezgilerinizi güçlendirecek. Algılama gücünüzü ve istekleriniz, idealleriniz doğrultusunda olacak. Birlikte hareket etmeniz gereken kişiler üzerinde hakimiyet sağlayacak ve isteklerinizi kabul ettireceksiniz.

OĞLAK

Jüpiter kariyer evinizde ilerliyor. En aktif ve başarılı aylarınızdan birini yaşıyorsunuz. Kariyer eviniz tüm ay boyunca güçlü olacak. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. İlişinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir.. Ailenize ters gelen düşünceleriniz nedeniyle, kendinizi ifade etmekte güçlükler yaşayacaksınız. Daha dayanıklı ve çalışkan bir performans sergilemenize rağmen, duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Özellikle ailenizin yaşlı erkekleri veya babanızla ilgili bazı sorunlar yaşarken, geleneksel davranışlar arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Çevrenizden yardım almak zorundasınız. Maddi

kaygılar ve kazançlarla ilgili küçük hesaplar söz konusu olabilir. Özellikle, mesleğinizle ilgili önemli kararlarınız ve açılımlarınızı hedefleriniz doğrultusunda yaşama geçirebilirsiniz.

KOVA

Kimliğinizle ilgili duygusal değişimler söz konusu. İlişkilerde ben egosu çok yoğun. Bazılarınız ilişkilerini yeniden sorgulayacaklar ve ortaklık kararını bozabileceklerdir. İlişkilerinizde çıkacak sorunları dikkate almalısınız. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Mars’ın da; karşıt evinizde bulunması ve Güneşle birlikte hareket etmesine olağan üstü durumları ortaya çıkaracak. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu dönemde, cinsel dürtüleriniz oldukça yüksek seyrediyor. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor, Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var.

BALIK

Yasak aşk duyguları kapınızı çalabilir. Gözünüzde büyüttüğünüz kişilerle aranızda gizli bir çekim olabilir. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Yanlış anlaşılmak istemediğiniz için, aşkınızı içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Hayal kırıklıklarına yatkınsınız. Platonik duygular için ideal bir dönem fakat daha sonra bu duygular önemini kaybedecek. Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, bazı tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, çoğu kez başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınız zaman daha verimli olabiliyorsunuz. Sezgilerimizin sizi yorduğunu fark ediyor ve bu konuda gerekli önlemleri almıyorsunuz. Kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İçsel sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Alışkanlıklarınızı gözden geçirecek ve bazı eski olayları kafanızda bitirme kararları alacaksınız. Bazılarınız, gizlilikle sürdürdüğünüz ilişkilerinizden memnun bir şekilde yaşamınızı sürdürürken, sürekli gizlenmek ve aşkınızı kendi dünyanızda yaşamak istiyorsunuz. Sadece çok yakın dostlarınızın bildiği bir aşk gündeme gelecektir. Katıldığınız arkadaş toplantılarında cazip birine ilgi duyacak ve bunu herkesle paylaşmak istemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu