Astroloji

Filiz Özkol, Rezzan Kiraz, Şenay Yangel, Su Karakuş 2017 Eylül ayı burç yorumları işte şanslı ve riskli günler…

Venüs etkisine giren Güneş, burçları nasıl etkileyecek? Ekim ayında doğum günleri olan Terazi burçları bu ayı nasıl geçirecek? Ekim ayında aşk hangi burçların yüzüne gülecek? Kariyer planlaması yapması ve yapmaması gereken burçlar hangileri? 2017 Ekim ayı burç yorumları… 2017 Ekim ayında astroloji… Sonbahar’ın bir yüzü yaza bir yüzü kışa dönük ayı Ekim’de burçları neler bekliyor? 2017 Ekim ayında hangi burç neler yaşayabilir? Burçlar gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek?

Filiz Özkol Ekim ayının ilk haftasını Medyabey okurları için yorumladı

Toplumsal olaylarda kariyerleriyle ön plana çıkmasını bilirler. Yakın çevrelerinde sevgilerini göstermekte zorlanabilirler. İş disiplinleri mükemmeldir. Çevrelerine davranış biçimleri etkileyici ve büyüleyicidir. Etraflarında daima etkili dostları olacaktır. Ayni çerçeve içinde bulundukları insanlarla olan uyumları; onlar için bir yaşam tarzıdır. Özellikle; yapılan aktivitelerin önde gelen kişileri ile, dürüstlük temelinde sürdürdükleri iyi ilişkiler, onları stratejik anlamda ön planda tutar. Karşı cinsle olan ilişkilerinde, mantık yürütemediği zayıf anları olabilir. Güzel konuşurlar. Dikkat çekici yüz hatlarına sahiptirler. Bulundukları ortamlarda sıcak fakat saygılı bir denge içine hareket ederler. Bilimsel konulara fazla ilgi duyarlar. Evlerinde her türlü elektronik cihaza rastlayabilirsiniz.

KADINLARI:

Karşı cinsi kendilerine hayran bırakan çekici ve hoş kişilikleri vardır. Sahip oldukları değerlerin bozulmasına izin vermemelidirler. Rahatlarına ve zevklerine düşkün oldukları için. yaşamaların da her türlü konforu isterler.

ERKEKLERİ:

Azimli ve uyumlu bir karaktere sahiptirler. Halka hizmet alanlarında başarılı olurlar. Aile içi sorunlarına karşı hazırlıklı olmaları gerekiyor. Bilinçaltlarında adalet duyguları çok gelişmiş olduğu için , vicdanlarının kabul etmediği hiçbir şeyi onaylamazlar. Yaşam deneyimleri, yargı yeteneklerini geliştirmeyi öğretecektir.

ÇOCUKLARI:

Sessiz ve sakin yapıları çevrelerini aldatabilir. Akıllı ve gözlemci yönleriyle ilgi çekmesini iyi bilirler. Matematiksel bir zekaya sahiptirler. Çözülmesi en zor problemleri bile kolayca çözerler. Garip ve ilgi çekici bir havaları vardır. Enerjileriyle çevrelerinde garip bir kaos yaratırlar. Emir almaktan hoşlanmazlar.

HAFTANIN YORUMU:

Bu hafta, kişisel cazibemizi ve seksapel yönlerimizi vurgulamalıyız. Sosyal yaşantımızda farklı bir imaj yaratarak, dostlarımız arsında özel bir konumda olacağız. Olaylar hep güzellikten yana olacak.. Kişisel olaylarımızda kendimizle ilgili duygu karmaşaları yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. Bazılarımızın gizli çapkınlıkları söz konusu olacak. Planladığımız işleri sıkı bir şekilde takip etmemiz gereken bir gün. Unutkanlıkları ve küçük ihmallerin bize vereceği büyük kayıplar konusunda temkinli olmalı ve hiçbir işimizi şansa bırakmamalıyız. Düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşırken dikkatli olmalıyız.

HAFTANIN RENGİ:

Bordo, kırmızı, beyaz, siyah

HAFTANIN ÇİÇEĞİ:

Kırmızı gül, kırmızı karanfil, pembe sardunya

HAFTANIN KOKUSU:

Karanfil, manolya

Haftalık gezegen hareketleri

Güneş Jüpiter ve Merkür Terazi burcunda ilerliyor. Adalet ve vicdan konuları gündeme gelecek. Sosyal hayatlar ve sanatsal etkinlikler ön planda olacak. Venüs ve Mars Başakta ilerliyor. Dostluk ve arkadaşlık konusunda dikkatli olmalıyız. Çalışkan ve disiplinli davranmak zorunda olduğumuz konularla iç içeyiz. Neptün Mars ve Venüs zıtlaşması var. İlişkiler konusunda hatalara açık bir hafta. İş konularında sizi ön plana çıkaracak her türlü şansı ve fırsatı değerlendirecek, savunduğumuz konularda ısrarcı olacağız. Enerjimizin hızlı değişimi ve akıcı olması nedeniyle detayları ve küçük ayrıntıları gözden kaçırabiliriz.

KOÇ

Bu hafta; gökyüzündeki grand üçgen açı, mesleki başarınızı desteklemeye devam ediyor. Yaşam perspektiflerinizle ilgili değişim içeren etkiler verirken, kendi özünüze yönelik hislerinizin yeniden yapılanmasını ortaya çıkarabilir. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Bazen, sizi panik içinde bıraksa da; yaşamınızın rutinleşen bölümlerinde sergileyeceğiniz bu tür farklı değerlere yönelme durumu, daha sonra size yararlı olacaktır. Satürn ve Uranüs sizi ilginç bir açıyla destekleyecek. Size iş hayatınızda yardım eden biriyle ilginç bir beraberliğin başlangıcına da neden olacaktır. Uranüs ile Mars arasında meydana gelecek etkileşim; sizi zorlayacaktır. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Israrcı olduğunuz konularda, katı bir inatçılık içinde olmayıp, ikna edilmeye yönelik ılımlı tavırlarla olaylara yaklaşın. Yumuşama politikası emin olun işinize yarayacaktır. Aşkta gerçek duygularınızın anlamını irdeleyeceksiniz. Tüm bu iyi haberleri karşıt evinizde sizi etkileyecek olan Güneş’e borçlu olacaksınız.

BOĞA

Jüpiter çalışma ve sağlık evinizde son haftasını yaşıyor. Güneşle birlikte hareket eden Jüpiter birlikte çalıştığınız kişilerin sizinle aynı fikirde olmalarını isteyeceksiniz. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Sosyal ilişkilerinizi dinç ve diri tutmaktaki beceriniz takdir görüyor. Girdiğiniz toplumlarda akıllı insanlarla işbirliği içinde olmak istiyorsunuz. Sistematik yapınız bazıları için sorun olabilir. Kimseye aldırmadan yol alacaksınız. Bazı Boğalar baba mesleğini devir alabilir ve yeniden yapılandırabilirler. Aileden kalan ve atıl vaziyette bekleyen bazı maddi konuların kazançlı bir şekilde gündem kazanması söz konusu. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki kişiler sizin alışkanlıklarınız konusunda tepkisel davranabilirler fakat düşüncelerinizi inatla savunmanız nedeniyle yetersiz kalacaklar. Bu dönem yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alıyorsunuz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor.

İKİZLER

Aşk yaşamınızda yoğun bir etkileşim içine gireceksiniz. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Geçmişte tanıdığınız bir kişi yepyeni şartlarla yeniden karşınıza çıkabilir. . Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bazen bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Güneş ve Jüpiter son on iki yılın en büyük buluşmasını yaşıyor. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir ve aşk konusunda agresif olabilirsiniz. Fakat ikna kabiliyetiniz öylesine güçlü ki, önünüze kim çıkarsa, etkiniz altına alabileceksiniz. Aile içinde yaşanacak olayların altında sizin gücünüz saklı. Mars ve Sosyal evinizde sizi destekleyen Merkür’le coşuyorsunuz.. Her şeyi bildiğinizi zannederken hatalara da açıksınız. Bu hafta yaratıcılığınız devam etmekte. Herkesin gözü önünde olmanızı sağlayan bir kıvılcımınız olacaktır. Eğlendirici bir kişi olmayı başaracaksınız. Bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin adeta sihirli bir güç sizi önemli noktalara getirecek. Beklediğiniz sonuçlara yaklaşıyorsunuz.

YENGEÇ

Plüton yıllardır karşıt evinizde sizi yeniden yarattı. Bu hafta ilginç ve sıra dışı olayların altından kalkmak için yeterli cesarete sahipsiniz. Olumsuz başlayan birçok karışıklık son anda istediğiniz kıvama geliyor. Aşk meselelerinde karmaşık durumlar içeren garip kaoslar yaşayabilirsiniz. Ortada ciddi bir neden olmadan ilişkileriniz karışabilir. Aşka bakış açınız bazı zamanlar, romantik bazen de soğuk bir yaklaşımla olabilir. Güneş aile ve yuva evinizde size olumlu katkılar sunuyor. Hareketli bir dönem. Ev içinde eğlenceli durumlar söz konusu. Çocuklarınızla ilgili fazlasıyla fedakarlıklar yaparsınız ama bunların bir kısmı ancak fayda olarak size dönebilir. İş hayatınızda arkadaşlarınızla iş toplantıları derken, aynı anda bir aşk ilişkisinin içinde olabilirsiniz. Tepe evinizde Uranüs geri giderken eski ve unuttuğunuz veya beklemekte olan bazı iş teklifleri ayağınıza geliyor. Anlaşamadığınız kişilerin sizin hakkınıza göz dikenlerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. İçselliğinizi yeniden gözden geçirin. Kendinizle yüzleşme durumları mevcut. Satürn iş hayatınızla ilgili disiplinli davranışlarınızın takdir görmeye devam etmesi coşkularınızı arttıracak ve işinize şevkle sarılmanıza neden olacak. Sağlık konusunda artık daha dikkatli olmalı ve kilo problemi olanların sıkı bir diyete girme konusunda ısrarcı olmalıdırlar..

ASLAN

Jüpiter iletişim evinizde bulunacak ve son bir tur atacak. Kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Güneş yaratıcı yönlerinizi tetikleyecektir Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Ortak çalışmalarınızın ses getireceği, hayallerinizin genişleyeceği bir ortamı paylaşacaksınız. Siz artık duygularınıza katı kurallar getirdiniz. Gelişigüzel ilişikler yaşamak istemediğiniz için, bu hafta karşınıza çıkan kişilerin yapısını “ince eleyip, sık dokumaya” özen gösteriyorsunuz. Yaratıcılığınızda harikalar yaratıyorsunuz. Doğru zamanda doğru işler yapan biri olarak bu haftayı mutlu bir şekilde kapatacaksınız. Venüs ve Mars bu hafta finans evinizde bulunacak.. Finans konularında inatçı ve ödün vermeyen bir davranış içine gireceksiniz. Parasal konularda fırsatları değerlendirecek, uzun süredir beklediğiniz ve bir türlü istediğiniz doğrultuda gelişmeyen kazanç fırsatlarının karşınıza çıktığını göreceksiniz. Şans sizi her konuda destekleyecek. Çalışma yaşantınızda gösterdiğiniz performans finans konularında istediğiniz olumlu gelişmeleri sağlayacak ve birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergileyeceksiniz. Güvendiğiniz dostlarınızın fikirlerini alacak, karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde olacaksınız. .

BAŞAK

Güneş, Merkür ve Jüpiter finans evinizde ilerliyor. Yatırımlarınızı gözden geçirerek yeni düzenlemeler yapacaksınız. Yine bu hafta ev içinde köklü değişimler için teşebbüse geçeceksiniz. Aşkta kıskanılıyorsunuz. Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız… Yanıltıcı romantik anlara dikkat etmeli ve süregelen bir ilişkiniz varsa; ani çatışmalar ve kavgalar güzel biri beraberliği yok edebilir. Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Çevrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuz sizde biliyorsunuz. Özellikle bu hafta, karşılaştığınız kişilerin, değişik fikirleri kafanızın karışmasına neden olacaktır. İnatçı yönlerinizi ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız.

TERAZİ

Güneş ve Jüpiter son bir kez birlikte kişisel evinizde ilerliyor. Son on iki yılın en büyük buluşması. Gücünüzü sizde fark ediyorsunuz. Umursamaz tavırlarınızla, çevrenize meydan okumaktan vazgeçmelisiniz. Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz.. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik ailenize de zaman ayırmalısınız. Her zaman ki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacağınızdan eminiz. Yeni dostlar her konuda size yardımcı olacaklar. Sorumluluğunuzun artması sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjinizin daha çok artıracak bir olay. İş konusunda, her türlü ayrıntıları hesaplamak zorundasınız. Çevrenize yorulduğunuzu belirtmek zorundasınız. Bu hafta şartlarınızı gözden geçirmeli ve içsel korkularınızı bir an önce yenmelisiniz. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Çevrenizi genişletecek yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Geçmişte tanıdığınız bir kişi yepyeni şartlarla yeniden karşınıza çıkabilir.

AKREP

Ani başlayan yolculuklar size ilginç haberleri de beraberinde getirecek.. Dış dünyaya açılmak, ufkunuzu genişletmek adına yolculuklar yapmak, kendi fikirlerinizi dış ortamlarda ifade edebilecek girişimlerde bulunmak anlamı taşımaktadır. Bu dönemde kendi konumunuzda uzmanlaşarak iş hayatında yükselmek, dış ülkelere olan seyahatler aracılığıyla yabancılarla işbirliği yapmak, işinizi geliştirmek veya genişletmek adına deneyim sahibi olmak kolaylaşacaktır. Yalnız bu süreçte Merkür’ün pozisyonu nedeniyle, ne olursa olsun, kendi fikirlerinizi dış dünyaya gösterirken, fazla bencil davranmamalı, diğer insanların da tecrübelerinden yararlanmalı, yeri geldiğinde karşıt görüşler arasındaki dengeyi sağlamak adına dinlemeyi bilmelisiniz. Toplumsal ilişkilerinizi doğru bir şekilde kullanarak, kozmik gücün etkisiyle yön değiştiren isteklerinizdeki düzeni kurmayı başaracaksınız. İş konularında sizi ön plana çıkaracak her türlü şansı ve fırsatı değerlendirecek, savunduğunuz konularda ısrarcı olacaksınız. Arkadaşlık ve gruplaşma evinizde gezegeniniz Venüs çevresel faktörlere bağlı ilişkilerinize yön vermeye devam ediyor. İnatçı ve pratik zekanızı daha da geliştirecek ve geniş bir kapasitede kullanacaksınız. Zorlukların sizi etkileyemeyeceği bir performans çizeceksiniz.

YAY

Satürn artık sizi daha güçlü yaptığının farkında ve size gerekli bilgeliği teslim etmiş durumunda. Bu hafta; bazı olumsuz yönlerinizi görmek için elinize geçecek fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Kendinizi irdeleme konusunda yeterli vaktiniz olacaktır.. Duygularınızı baskı altında tutmamalı ve kendinizi yaşamın akışına bırakmalısınız. Birlikte çalıştığınız kişilerin sorunlarını gözünüzde büyütmemelisiniz. Hiçbir şeyi beğenmeyecek ve her şeyde bir kusur arayacaksınız. Yenilik istediğiniz konularda gerekli cesareti bulamayabilirsiniz. Bu dönem içselliğe yönelmeli ve alışkanlıklarınızı değiştirme konusunda olayları kozmik gücün akışına bırakmalısınız. Gerçek şekil kendiliğinden oluşacaktır. Mars toplumsal ve kariyer evinizden size gümbür gümbür destek veriyor. Uranüs ve Jüpiter zıt açı yapmasına rağmen; siz kendi bildiğinizi uygulama konusunda ısrarcısınız. Sorumluluklar sizin üzerinizde yoğunlaşacak. Başarılarınıza tek başına sahip çıkarken, çevrenizde lider pozisyonunda olmaya devam edeceksiniz. Fikirlerinizi empoze ederken, kariyerinizle ilgili konularda kararlı ve sabit davranacaksınız. Böylece düşüncelerinizde geri dönüşler yaşamayacaksınız. Ayrıca, Neptün, Uranüs’ün size sunacağı derin iç görü sezgilerinize güvenmenizi sağlayacaktır.

OĞLAK

Bu hafta Mars ve Venüs’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Üstünlük duyguları içinde tavırlar sergiliyorsunuz. Ortaklıklar, evlilik ve finans konularında çevresel faktörlerin büyük bir rol oynayacağı bir tablo ortaya çıkıyor.. Parasal konularda dikkatli olacağınız bir dönemdesiniz. Karşılıklı işlerde, borçlu duruma düşmekten kaçının. Ortak kazançlar konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. İhtiyacınız kadar alış-veriş yapın. Hedeflerinizde yalnızca egolarınızı kullanacaksınız. Gelecek kaygılarınız yüzünden çok daha fazla çalışacaksınız yeni projeleriniz ortaya çıkacak ve çevresel ilişkilerinizin de katkılarıyla ortak kazanç platformu oluşturacağınız çalışmaların içinde olacaksınız. Azimli ve hırslı yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjiniz doğru kullanmalı, insanlara karşı baskıcı davranmamalısınız. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Plüton burcunuzda ilerliyor. Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacaksınız. Dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Uranüs Aile ve yuva evinizde size ilginç sürprizler ortaya çıkarıyor.

KOVA

Kozmik enerjilerin size verdiği desteklerle, entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Ön planda olma isteğiniz doğrultusunda çalışmalar yaparken, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekecek, toplumda göze çarpacaksınız. Fakat sizin iddiacı taraflarınızı da ortaya çıkaracak. Düşüncelerinize ve kendinize güveniyorsunuz. İletişim konusunda son derece aktif, hareketli ve bilgili yönlerinizle ön plandasınız. Gireceğiniz ortamlarda sizi destekleyecekleri gibi, size karşı çıkan kişilerde olacaktır. Neptün finans evinizde geri diyor. Para sizin için değerli olacak. Hayallerinizi ortaya çıkaracak içgüdüleriniz ortaya çıkıyor. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız.

BALIK

Yakın çevre ilişkileriniz önem kazanacak. Yollar kardeşler ve komşularla olan iletişiminiz gündem kazanacak. Hafta boyunca yepyeni duygular sizi sınayacaktır. Venüs Karşıt burcunuzda ilerliyor. Kişisel evinizdeki Neptün’le zıtlaşma yaşıyor. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaracak.. Duygusal ilişkileriniz için mükemmel bir performans. Partnerinizle güçlü bir çekim gücü içinde olmanız aynı zamanda aranızda bir güç birliği oluşturmanıza neden oluyor. İkinizde aynı şeyleri söylemenize rağmen, farklı bir anlaşma tablosu ortaya çıkıyor.. Onunla birlikte yeni projeler üretmek için çalışmalar içine gireceksiniz. Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Hayatın doğal yapılanması içinde her şeyi çok kolay çözerek, taşları yerine oturtacaksınız. Çevrenizde sizin bilgeliğinizden faydalanacak çok kişiye önderlik yapacaksınız. Mevsim değişimleri cilt üzerinde problemler yaşatıyor.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Hint Astrolojisine Göre Ekim Ayı

Ayın ilk günleri her şeyden sıkılabilir saldırgan ve takıntılı davranışlarınız ile yakın çevrenizde bulunan kişiler ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutumunuzu bir an önce dengelemeli ve altından kalkamayacağınız ifadeler de bulunmamalısınız. Bu ay öğrenme ve yükselme açısından şanslı enerjiler hakimken bu konularda çaba göstermelisiniz. Bu ay Mide yüz ve baş bölgeniz ile ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

17 Ekim 2017’den sonraki dönem, kendi çabalarınızın ilerlemesini yaşayacağınız enerjileri getirecek sizlere. Kariyerinizde, dinamik tutumunuzdan dolayı büyüme ve istikrar hakim olacaktır. Satürn 26 Ekim 2017’de doğum haritanızda sekizinci evden 9. eve doğru ilerliyor, bundan sonra biraz daha fazla rahatlama bekleyebilirsiniz her konuda. Özel hayatınızla ilgili kararlar alırken kızgınlık ve öfkeden kaçınmalısınız. Bununla birlikte, bazı sağlık komplikasyonları ile karşılaşabilir mide ile ilgili tıbbi bir müdahale geçirebilirsiniz..

Ekim ayının en iyi günleri: 6, 15, 24 Ekim

ŞENAY YANGEL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

REZZAN KİRAZ BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

EKİM AYI BURÇLARIN AŞK YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖNER DÖŞER BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FİLİZ ÖZKOL BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

NURAY SAYARI EKİM AYI İLK HAFTASI YORUMLARINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

DEMET BALTACI EKİM AYI BURÇ YORUMLARINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu