Yerli Dizi

Final yapan Alef dizisiyle ilgili dikkat çeken yorum ve eleştiriler

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, A. Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in paylaştıkları BluTV/FX yapımı Alef dizisi geçtiğimiz cuma akşamı final bölümüyle ekrana geldi. Dizinin finali genel olarak beğenilirken genelde dizinin tempo sorunu yaşadığına dair sosyal medyada yorumlar yapıldı. İşte, Alef’le ilgili yapılan eleştiri ve yorumlardan bazıları…

Alef dizisinin yönetmen koltuğunda Emin Alper vardı. Dizinin çekimlerine Ekim 2019 da başlanmıştı. Alef dizisi 10 Nisan 21.30’da Blu TV ve FX Türkiye’de izleyiciler ile buluştu. 8 Bölümü yayınlanan dizi genel olarak beğenildi. Ama diziyi eleştirenler de yok değildi.

Polisiye türündeki Alef dizisinde İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasından sonra ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesi anlatılıyordu.

İşte, May Prodüksiyon imzalı dizinin senaryosunu Emre Kayış’ın kaleme aldığı mistik polisiye türündeki Türk yapımı internet dizisiyle ilgili sosyal medya Twitter’da yapılan ve dikkat çeken yorumlardan bazıları:

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı