Magazin

Fırat Altınmeşe’nin yüzündeki tırmık izleri krize neden oldu

Türk Halk Müziği’nin usta ismi İzzet Altınmeşe’nin oyuncu oğlu Fırat Altunmeşe ilginç bir haberle gündemde… Genç oyuncu, geçen hafta Bebek’te kız arkadaşıyla tartışmış, genç oyuncunun yüzü parçalanmıştı. Sevgilisi tarafından yüzü tırmıklanan Altunmeşe’nin yer aldığı film projesinde çekimler aksayınca genç oyuncu zor durumda kaldı.

ÇEKİMLERE ÜÇ GÜN ARA VERİLDİ

Medyatava’nın haberine göre Fırat Altınmeşe “Ne ben, ne de kız arkadaşım isteyerek birbirimizin canını yakmayız. Karşılıklı tartışma sonucu böyle bir durum yasandı. İnsanız hepimiz hata yapabiliriz” sözleriyle kavganın tatlıya bağlandığını açıklamıştı.

Genç oyuncunun yaşadığı bu olayın, başrolünü oynadığı ve çekimleri yeni başlayan ‘Yengeç’ adlı filmin setinde ise krize neden olduğu ortaya çıktı. Yüzündeki tırmık izleri derin olduğu için makyajla kapatılayan Altunmeşe’nin özel durumu nedeniyle çekimlere 3 gün ara verildi. Yüzündeki yaralar yavaş yavaş iyileşmeye başlayan oyuncu bu hafta iş başı yaptı.

Fırat Altunmeşe, Enes Ateş’in yönettiği, Sadi Canpolat’ın ise yapımcılığını üstlendiği gençlik filminde Almila Ada, Nil Keser, Erdinç Gülener, Cem Zeynel Kılıç, Ömer Faruk Çavuş, Uğur Kur ve Sezer Arıçay’la oynuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu