Yerli Dizi

Fırat Tanış hangi önemli dizinin kadrosuna dahil oldu?

Ünlü oyuncu Fırat Tanış ekran sessizliğine nihayet son verdi. Tanış, uzun zamandır dizi projesinde yer almıyordu. Ünlü oyuncu, “Adem Sezgin” rolü ile İstanbullu Gelin diziye dahil oldu. Tolga Tanış’ın diziye gelişi ile Boran ailesinin içindeki olaylar iyice karışacak. Fırat Tanış’ın da katılımıyla İstanbullu Gelin’e farklı bir renk geleceği konuşuluyor.

FIRAT TANIŞ İSTANBULLU GELİN’DE

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un yaptığı, Star TV’nin yeni dizisi “İstanbullu Gelin’e” 2. bölümden itibaren sevilen oyuncu Fırat Tanış dahil oluyor.

Beklenmedik bir sırla Boran ailesinin hayatına, bomba gibi düşecek olan Adem Sezgin karakterini canlandıran Tanış, rolü için saçlarını kestirdi ve sakallarını uzattı. Tanış; başta Faruk olmak üzere tüm Boranlardan hesap sormaya gelen Adem Sezgin’i şu sözlerle anlatıyor; “Sıradan bir kötü değil, Adem. Alışılmışın dışında farklı yönleri var. Kendini haklı görüyor ve sebeplerine inanıp onlardan güç alıyor. Harika bir ekip, özenle seçilmiş bir kadro ile inanılmaz keyifle çalışıyoruz. Umarım hak ettiği karşılığı bulur.”

FIRAT TANIŞ KİMDİR?

Fırat Tanış, 5 Mayıs 1975 İstanbul Kadıköy doğumlu. Özellikle Geniş Aile dizisinde “Bilal” karakteri ile dikkatleri çeken Fırat Tanış  anne ve babası terzidir. Aslen Gürcistan Ahıska kökenlidir.

OYNADIĞI DİZİLER

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu