Televizyon

Flash TV spikeri canlı yayında fatura yaktı-izle

Flash TV Ana Haber sunucusu Mustafa Yenigün, canlı yayında elektirik faturasını yakarak protesto eylemi gerçekleştirdi. Canlı yayında elektrik faturası yakan Yenigün,69 liralık faturaya 130 liralık fatura kesilmesine  tepki gösterdi.

Mustafa Yenigün, dün akşamki ana haberde milyonlarca vatandaşın yüksek elektrik faturalarını ödeyememekten şikayet ettiğini belirterek canlı yayında ilginç bir eyleme imza attı. 280 liralık elektrik kullanımına 540 lira fatura gelmesini eleştiren Flas TV spikeri, komşusu olan bakkalın elektrik faturasını canlı yayında gösterdi. Sunucu, bakkala 69 liralık elektrik kullanımı için 130 lira fatura geldiğini ifade etti.

 

FATURAYI YAKTI

Elinde tuttuğu faturayı kameralara gösteren Yenigün, “Ben buradan çiçeği burnunda Enerji Bakanı Berat Albayrak’a seslenmek istiyorum. Sayın Albayrak; bakın abartmıyorum, milyonlarca insan şu günlerde gelen elektrik faturalarına isyan ediyor. Bu isyanın bir göstergesi olarak ben bakkal Muzaffer abinin elektrik faturasını ateşe vereceğim. Buyrun.” dedi ve sonrasında faturayı elindeki çakmakla yaktı.

YENİGÜN: “MİLLET KENDİNİ ATEŞE VERECEK”

“Şu faturadan çıkan dumandaki mesajı lütfen ama lütfen biri size ulaştırsın. Yoksa yazın bir kenara, bırakın fatura yakmayı millet kendini ateşe verecek.” diye konuşan Mustafa Yenigün’ün bu eylemi sosyal medyada günün en çok konuşulan ve paylaşılan videoları arasına girdi.

https://www.youtube.com/watch?v=RSkE-3erUwI

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu