Football Manager 2023 Ücretsiz Oldu! Amazon Prime Gaming Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları

Amazon Prime Gaming Eylül ayında vereceği ücretsiz oyunları duyurdu.

Her ay yeni oyunları ücretsiz hale getiren Amazon Prime Gaming, bu sefer bomba gibi bir haber verdi! Bu yılın en sevilen oyunlarından biri olan Football Manager 2023, Amazon Prime Gaming’de ücretsiz hale geldi. Football Manager’ın dışında 3 oyunun daha aşamalı olarak ücretsiz hale geleceği aktarıldı.

Amazon Prime Gaming, her ay 4 adet ücretsiz oyun vermeye devam ediyor! Eylül ayında verilecek olan oyunlar arasında Football Manager 2023 de duyuruldu. Football Manager 2023’ün yanı sıra Amazon Prime Gaming, ücretsiz vereceği 3 oyunu da açıkladı. Peki hangi oyunlar Eylül ayında ücretsiz olarak verilecek? Amazon Prime Gaming’e nasıl üye olunur? Nasıl ücretsiz oyun indirilir?

Amazon Prime Gaming Eylül Ayında Hangi Oyunları Ücretsiz Yaptı?

Amazon Prime Gaming, Eylül ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı. Son zamanların en sevilen oyunu Football Manager’ı ücretsiz olarak Prime abonelerine sunacağını kaydeden Amazon Prime Gaming, diğer oyunları da tarihleriyle birlikte duyurdu. İşte Eylül ayında ücretsiz olacak oyunlar:

  • 7 Eylül: Football Manager 2023
  • 14 Eylül: Ozymandias: Bronze Age Empire Sim, Absolute Tactics: Daughters of Mercy
  • 21 Eylül: Dexter Stardust: Adventures in Outer Space, Shotgun King: The Final Checkmate
  • 28 Eylül: Unsolved Case: Murderous Script Collector’s Edition, Hundred Days: Winemaking Simulator

Amazon Prime Gaming Üyeliği Nasıl Alınır?

Amazon Prime Gaming üzerinden ücretsiz oyun indirebilmek için, Amazon Prime üyeliğinin alınması gerekmektedir. Amazon Prime üyeliği Türkiye fiyatı 39 TL’dir. Prime abonesi olan herkes, Amazon Prime Gaming oyunlarına ulaşabilir. Oyunları indirebilmek için ise Twicth hesabının Amazon’a bağlanması gerekmektedir. Ancak Football Manager 2023 Epic Games istemcisi üzerinden indirildiğinden, Epic Games hesabının Amazon’a bağlanması daha iyi bir seçenek olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir