Teknoloji

FOTOĞRAFÇILIKLA İLGİLENENLERE MÜJDE

photof

Ücretsiz fotoğraf paylaşım sitesi photof.com.tr yayında. Sitenin amacı dünyanın her yerinden fotoğrafların sitede yer almasını sağlayarak kültürleri, şehirleri, insanları, doğayı farklı bakış açılarıyla görebilmeyi mümkün kılmak.

Cep telefonundan da fotoğraf yüklenebilmesi sitenin diğer bir özelliği. Sna sayfaya düşen fotoğraflar sahibinin izniyle Facebook ve Twitter’da da yayınlanabiliyor. Sahibinin izin vermediği durumlarda fotoğrafın herhangi bir internet mecrasında paylaşımı mümkün olmuyor.

Sitenin ücretsiz olması fotoğraf alanında fotoğraf çekenlerle profesyonel anlamda onları kullanmak isteyenlere ücretsiz aracılık etmesi sitenin önemli özelliklerinden..

www.photof.com.tr nin android uygulaması da mevcut. Yakın bir dönemde iphone uygulaması da kullanıcıların hizmetine sunulacak…Sitenin nihai amacı ise uluslararası fotoğraf paylaşım sitesi olabilmek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu