Televizyon

FOX Ana Haber Spikeri Fatih Portakal hakkında açılan dava dosyalarının sayısını verdi….Rekora gidiyor

FOX TV Ana Haber spikeri Fatih Portakal’ın adı davalarla anılıyor. Portakal kendisiyle ilgili açılan ve de yürütülmekte olan davalarla ilgili bildi verdi. Ünlü haber spikeri, açılan davalar konusunda rekora doğru gidiyor. Portakal, davalı ve davacı olarak hakkında açılmış dosyalarla ilgili ilginç rakamlar verdi.

PORTAKAL’DAN 109 DOSYA İTİRAFI

FOX TV Ana haber Spikeri Fatih Portakal, hakkında davalık olduğu 109 dosya olduğunu belirtti. Portakal, “97’sinde dava eden benim. 12’sinde şikayet edilenim, fena sonuç değil” şeklinde konuştu.

Fox Ana Haber’in sunucusu Fatih Portakal, Twitter hesabından davalı ve davacı olarak hakkında açılmış 109 dosya olduğunu duyurdu.

Portakal, “Aklıma geldi, davalı/davacı olarak kaç dosyam var öğrenmek istedim? Kanalın hukuk servisi bildirdi: Toplam 109 adet dosya, 97’sinde dava eden benim. 12’sinde şikayet edilenim. Bunun; 5’i devam ediyor, 7’sinin de 5’i savcılardan takipsizlik aldı. Kalan 2 beraat. Fena sonuç değil” ifadesini kullandı.

blank

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR