Medya

Fox Ana Haber Spikeri’nden ‘Rezilsin Portakal’ tepkilerine cevap

Fox Ana Haber Spikeri Fatih Portakal’ın, ABD Başkanı Trump ve Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmesine ilişkin yaptığı paylaşımlar tepki almıştı. İktidara yakın duran kullanıcıların Twitter’da ‘Rezilsin Portakal’ başlığıyla yaptığı paylaşımlar TT (Trend Topic) oldu. Fatih Portakal’dan konuyla ilgili kendisini savunan paylaşım geldi.

Fatih Portakal kendisine gelen tepkilere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

FATİH PORTAKAL: “SİNİRLERİ ZIPLATMIŞIM…”

Portakal, şu ifadeyi kullandı:

“Yine sinirleri zıplatmışım. Yazdıklarım, kimilerini (troller, tek yerden düğmeye basılmış gibi görünüyor) rahatsız ediyor. #Erdoğan’ın uçaktaki sözlerine baktığımızda yanlış paylaşımlar yapmamışim. Ve görüldü ki, ikili her seye rağmen iyi dostlarmis!!!! Nasıl bir dostluksa?”

NE OLMUŞTU?
Portakal, Erdoğan’ı Trump’ın karşısında güçsüz kalmakla eleştirdi.

Trump’ın, ABD’li muhalif senatörle Erdoğan’ı bir araya getirdiğini belirten Fatih Portakal, bu durumu diplomatik skandal olarak niteledi.

Fatih Portakal; şunları yazdı:

“Her ortamda duruş sergilemek, tavır ortaya koymak önemli. Ülkede muhaliflere hoşgörüsüz olan #CBErdoğan’ın, saygısız #ABD başkanı önündeki hali siyasi tarih açısından önemli. #Trump gücünü her sözünde göstermeye çalıştı: güç kimdeyse kudret onda.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu