Televizyon

Fox Haber muhabiri Merve Yıldırım’dan yeni program: Benden Söylemesi

Fox TV’de öğlen kuşağında yeni bir program başladı. Fox Haber’de muhabirlik yapan Merve Yıldırım bundan böyle hafta içi hergün öğlen 13.30’da Benden Söylemesi adlı programla Fox TV ekranlarında olacak.

Merve Yıldırım, bugünden itibaren ‘Benden Söylemesi’ adlı yeni bir haber programını sunmaya başladı. Hafta içi her gün 45 dakika sürecek olan programı Merve Yıldırım, FOX Haber Merkezi’nden canlı yayında ekrana taşıyacak.

Merve Yıldırım, magazin muhabirliğindeki başarısının ardından yeni bir formatla izleyicinin karşısına çıkacak.

Yıldırım, zaman zaman Fox Ana Haber’de ilginç haberlerin altına imza atmıştı.

Fatih Portakal’ın sunduğu Ana Haber’de, muhabir Merve Yıldırım İstanbul’un bazı meydanlarında vatandaşa içlik kontrolü yapmış ve bu haber medyada da yankı bulmuştu.

Muhabir  Merve Yıldırım çevirdiği insanların paçasını kaldırıp içlik giyip giymediğini kontrol etmişti. Diğer bir haberde ise Yıldırım Marmara Denizin’deki hava şartlarını ekrana getirirken gelen dalgalardan sırılsıklam olmasıyla gündeme gelmişti.

https://www.youtube.com/watch?v=cNbXkJspA34

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı