Medya

Fox Haber muhabirine Moskova polisinden canlı yayında müdahale

FOX Haber ekibinin Rusya’nın başkenti Moskova’dan yaptığı canlı yayında olay… Rus polisi canlı yayına engel oldu. İsmail Küçükkaya’nın programına Moskova’dan bağlanan Tülay Ünal Öçten’in canlı yayını sırasında yaşanan ilginç olay kameralara yansıdı.

Rusya’daki Putin – Erdoğan görüşmesini takip eden FOX Haber Ankara Temsilcisi Tülay Ünal Öçten, sabah İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programında Moskova’dan canlı yayın yaptı.

İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlayan Tülay Ünal Öçten, Rus polisinin kameranın önüne geçerek müdahale etmesi nedeniyle canlı yayını bitirmek zorunda kaldı.

Tülay Ünal Öçten, canlı yayındaki zor anlara rağmen son ana kadar İsmail Küçükkaya’ya tarihi görüşme öncesi yaşananları anlatmaya devam etti. Ancak, Rus polisi Tülay Ünal Öçten konuşurken kameranın önüne geçti.

CANLI YAYINA ENGEL OLDU

Öçten’in Küçükkaya’ya son olarak, “Yayınımızı bitirelim, çünkü bizim için gün uzun, daha sonra da yayın yapmak istiyoruz” dediği duyuldu.

İsmail Küçükkaya ise yayının ardından, “Ne kadar güçlü olursanız olun, petrolünüz olsun, doğalgazınız olsun asıl önemli olan ne kadar demokrasinizin güçlü olduğudur” diyerek Rus polisine tepki gösterdi.

İşte, o anlar;

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu