Yerli Dizi

Fox TV iddialı dizisi Ferhat ile Şirin’in yayın tarihini açıkladı

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, FOX’un yeni dizisi ‘Ferhat ile Şirin’in yayın tarihi belli oldu.

Senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı efsanevi aşk hikayesi ‘Ferhat ile Şirin’in ilk bölümü 22 Kasım Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

2. tanıtımı da yayınlandı

İlk tanıtımı büyük merak uyandıran dizinin 2. tanıtımı izleyiciyle buluştu. Sezonun iddialı projeleri arasında yerini almaya hazırlanan dizinin tanıtımında Ferhat, Şirin ve Banu arasındaki etkileyici bağ ekrana geliyor.

sosyal medyada ilgi gördü

‘Ferhat ile Şirin’in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti bir arada tattırmaya geliyor. Tanıtımdaki “Kimse göründüğü kadar değildir” cümlesiyle dikkat çeken tanıtım, sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı, kadrosunda Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas ve Nihan Gür gibi birbirinden başarılı oyuncuların da yer aldığı ‘Ferhat ile Şirin’, etkileyici hikayesi ile 22 Kasım Cuma saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX TV’de ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu