Dijital Platformlar

Fox TV Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yayın gününde değişikliğe gitti

İlk sezonuyla izleyicileri ekran başına kitleyen Muhteşem Yüzyıl Kösem bu sezon Fox TV ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fox TV geçen hafta dizinin 14 Kasım Pazartesi günü izleyici karşısına çıkacağını duyurmuştu. Bugün sabah saatlerinde yapılan duyuruya gören  Muhteşem Yüzyıl Kösem farklı bir günde izleyici karşısına çıkacak.

İlk sezon Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yeni sezonda Fox TV ekranlarında yayınlanacağı duyurulmuştu. Geçen hafta yapılan açıklamada Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 14 Kasım Pazartesi günü yayınlanacağı açıklanmıştı. Fakat Fox TV bu sabah yaptığı duyuruyla dizinin yayın gününde değişikliğe gitti.

CUMA GÜNÜ İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKACAK

Muhteşem Yüzyıl Kösem, 2. sezonuyla 18 Kasım Cuma günü izleyici karşısına çıkacak. Kösem reyting yarışında Arka Sokaklar, Aşk ve Mavi, Kiralık Aşk gibi yapımlarla mücadele edecek.

GÜÇLÜ İSİMLER KADRODA!

TIMS production’ın yapımını, Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akgülder, Zeynep Farah Abdullah, Caner Cindoruk, Burak Yamantürk ve İsmail Demirci gibi ünlü isimler yer alacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu