Televizyon

Fox TV Yönetimi Murat Güloğlu’nun sınırları zorlayan sözlerini affetmedi

Fox TV’de hafta sonu sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu’nun o sözlerini Fox yönetimi affetmedi… Fox TV’de 7 Mart tarihinde yayınlanan Hafta Sonu Çalar Saat programında Murat Güloğlu, Azerbaycan’da İlham Aliyev’in eşi Mihrinban Aliyeva ilgili sarfettiği sözler kanalda sıkıntıya neden oldu. Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ile ilgili “Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta… Tövbe ya Rabbim” diyerek etik dışı bir benzetme yapmıştı.

Bir süre önce de FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’ın haber bülteninde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in eşini cumhurbaşkanı birinci yardımcısı ilan etmesi üzerine sarf ettiği sözlerin ardından Fox TV’nin Azerbaycan yayınına son verilmişti.

“DÜŞÜNSENİZE, AYNI YATAKTALAR”

Kanal yönetimi bu sözleri affetmeyerekMurat Güloğlu’nun kanaldaki görevine son verdi. Murat Güloğlu’nun Çalar Saat programından gönderildiğini, Fox Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Engin Güner sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Güner, Hafta Sonu Çalar Saat programını bundan böyle İlker Karagöz’ün sunacağını açıkladı.

Murat Güloğlu da bu ayrılığı sosyal medya hesabından doğrulayarak, “Ailenizde yer almaktan her zaman onur ve gurur duydum. Engin bilginizden ve bilge duruşunuzdan faydalanmaya devam edeceğim. Sağolun @zumrl” dedi…

Ardından da Fox TV Haber Genel Yönetmeni Doğan Şentürk’e bir teşekkür mesajı paylaşan Murat Güloğlu, “Her şey için çok teşekkür ederim. @FOXhaber ve @FOXTurkiye Ailesi’nde yer almak her zaman onur vericiydi. Teşekkürler @dogansenturk” dedi.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı