Yerli Dizi

Fox TV yönetiminden Kurşun dizisiyle ilgili flaş karar

Fox TV’nin son dönemde büyük umutlarla ekrana sürdüğü iddialı diziden kötü haber geldi.  Kuşun dizisi kötü reytinglere engel olamayınca kaçınılmaz sonu da beraberinde getirdi. Kanal yönetimi, Kurşun dizisi için  7. bölümde final yapma kararı aldı.

KURŞUN İÇİN ERKEN FİNAL SÜRPRİZİ

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun olduğu dizide Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya gibi ünlü isimler de rol aldığı dizinin setinden kötü haber geldi.

tv100 sitesinin haberine göre; 1970’lerin Türkiye’sinde geçen bir hikayenin anlatıldığı Kurşun dizisi reytinglerin kötü olmasının ardından ekranlara flaş bir şekilde veda ediyor. 5. bölümünün yayınlanmasının ardından kanal yönetimi diziyi sonlandırma kararı aldı.

İlk 3 hafta reytinglerde kendisine iyi bir yer bulan Kurşun dizisi, son iki hafta reytinglerinde ise dibe çöktü. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu gibi isimler yer alıyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu