Televizyon

Fox TV’de Çağla Şıkel’den sezon finali…Yeni sezonda ekranda olacak mı?

Sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konuları ele alan, alanında uzman doktorlarla gerçekleştirilen sohbetlerle ekranlara gelen ve bu sezonluk ekran serüvenini 415 bölümle tamamlayan “Çağla ile Yeni Bir Gün” programı sezon finali yaptı. Peki Çağla Şıkel’in programı yeni sezonda da Fox TV ekranında olacak mı?

Sezonun son bölümüne konuk olan ünlü modacı Hakan Akkaya, moda konusunda yapılan en büyük hatalardan bahsetti, koleksiyonunun yeni parçalarını programda izleyicilerle buluşturdu.

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay’ın da konuk olduğu programa, ünlü şef Hazer Amani pişirdiği yemeklerle lezzet kattı.

Çağla Şıkel ise çok keyifli bir sezonu arkada bıraktıklarını dile getirdi ve “Sezon boyunca bizleri yalnız bırakmayan tüm konuklarımıza, yapımcımız Ufuk Coşkun’a, FOX yönetimine, yayında emeği geçen tüm ekibime ve değerli izleyicilerimize çok teşekkür ederiz.” Diyerek ve pasta keserek sezonun kapanışını yaptı.

Provizyon Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Çağla ile Yeni Bir Gün”, çok yakında yeni bölümleriyle yeniden Fox TV ekranlarında olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu