Televizyon

Fox TV’den ayrılan Fulya Öztürk’ün yeni kanalı ve görevi belli oldu

FOX TV’de ekranlara gelen ‘Fulya ile Umudun Olsun’ programına veda ederek medyanın gündemine gelen ‘Dişi Savaş Ay’ lakaplı Fulya Öztürk’ün yeni adresi belli oldu.

FOX TV’de ekranlara gelen Fulya ile Umudun Olsun programının sunucusu gazeteci Fulya Öztürk, geçtiğimiz haftalarda flaş bir karar almıştı.

Bir yıl boyunca FOX ekranlarında çok sayıda insana yardım elini uzatan Öztürk, 3 cinayet soruşturmasının aydınlatılmasında da önemli rol oynamıştı.

60 kaybı bulup, 60 ailenin acısını dindiren Öztürk, gönüllerde taht kurmuştu. Yaptığı kampanyalarla öğrencilere, dar gelirlilere adeta Hızır gibi yetişti…

Bu hareketleriyle ve programdaki başarısıyla kısa sürede gündüz kuşağında önemli bir yer edinen Fulya Öztürk yeniden habere ve sahalara dönme kararı almıştı.

Fulya Öztürk’ün bu kararı sonrası, FOX TV’de programı kimin sunacağı merak konusu olmuştu. Deneyimli muhabirin yeri, geçtiğimiz günlerde bomba bir isimle dolduruldu.

Bir dönem Fulya ile Umudun Olsun programında da yer alan ünlü psikolog Esra Ezmeci, FOX TV’de Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunmaya başladı.

Esra Ezmeci ile ilgili yaşanan bu gelişmenin ardından Fulya Öztürk’ün yeni adresi merak konusu olmuştu.

Medyaradar’ın haberine göre ‘Dişi Savaş Ay’ Fulya Öztürk’ün yeni kanalı ve görevi belli oldu.İstanbul medyasında pek çok kanalla görüştüğü ve teklif aldığı bilinen Fulya Öztürk, CNN Türk ile anlaştı.

Fulya Öztürk, Özel Haberler Şefi olarak yönetici pozisyonuyla göreve başlayacak. Öztürk, CNN TÜRK’te özel içerikler ve özel yayınlar yapacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu