Medya

Fox TV’den emekliliğini isteyen Fatih Portakal’dan ilginç çıkış: Sorunların üzerine gitmeye devam edeceğim

Fox TV’den emekliliğini isteyerek ayrılan Fatih Portakal, Twitter hesabından video paylaştı. Portakal, yayınladığı videoda YouTube kanalında haberciliğe ve sorunların üzerine gitmeye devam edeceğini duyurdu. Portakal ayrıca, röportajların da yapacak. Portakal’ın bu çıkışı sosyal medyada “Madem gazeteciliğe devam edeceksin o halde Fox TV’den neden ayrıldın? sorularının sorulmasına neden oldu?

Fox TV’den ayrılan Fatih Portakal ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Kişisel sosyal medya hesabından son dakika bilgisi paylaşan Portakal, haberciliğe devam edeceğini açıkladı.

YouTube’ta 20 günde 200 bin takipçiye ulaştığını duyuran Fatih Portakal, yeni haberlere ve röportajlara kendisine ait YouTube kanalında devam edeceğini ifade etti.

Portakal, şöyle konuştu:

“Aslında emekli olduktan sonra, işi bıraktıktan sonra sosyal medyada olacağımı düşünüyordum ama bu kadar fazla olacağını düşünmüyordum. Özellikle YouTube’ta. Artık insanlara ulaşmanın bir sınırı yok, sadece televizyon ortamından yapılamayacağını görüyorsunuz. Bu yüzden YouTube’a girme kararı aldım. 20 günde 200 bin aboneyi geçtik.”

“SORUNLARI ORTAYA ÇIKARMAYA DEVAM EDECEĞİM”

“Burada yapmak istediğim yine sorunları ortaya çıkarmak ve üzerine gidip bilgisi olanlardan bilgi almak ve bunları sizlerle paylaşmak. Zaman zaman canlı yayına konuklar da alacağım. Hepinizin sesini duyuracağım.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu