Televizyon

Fox TV’den gençlere ücretsiz oyunculuk eğitimi fırsatı

FOX’un “Genç Yetenekler Atölyesi”ne başvuran katılımcılar, bir FOX dizisinde konuk oyuncu olma fırsatını elde ediyor.

2018 yılında ilk kez gerçekleştirilen, FOX’un gençlik festivali “FOXFest”te hayata geçirilen “Genç Yetenekler Atölyesi” yarışması sayesinde gençler, hem oyunculuk eğitimi alma, hem de bir FOX dizisinde yer alma şansını elde etmişti. Yoğun istek üzerine “FOXFest 2019” ve İstanbul’da 8 ayrı üniversitede gerçekleştirilen “Genç Yetenekler Atölyesi – O Sensin Yarışması”nda da gençler, yeteneklerini sergileme imkanı bulmuştu.

GENÇ YETENEKLER ATÖLYESİ BU YIL DİJİTAL ORTAMDA

Pandemi nedeniyle bu yıl gerçekleştirilemeyen gençlik festivali sebebiyle FOX, “Genç Yetenekler Atölyesi”ni Sadri Alışık Kültür Merkezi iş birliğinde dijitale taşıdı.

Yarışmaya; fox.com.tr’de bulunan yarışma koşullarında yer alan tiradı videoya çeken, başvuru formunu eksiksiz dolduran ve yeteneğine güvenen herkes katılım gösterebiliyor.

120 KİŞİYE ONLINE OYUNCULUK EĞİTİMİ

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nin profesyonel eğitmenleri tarafından, başvuranlar arasından seçilecek 120 kişi, online oyunculuk eğitimi almaya hak kazanacak, aralarından 1 kişi ise Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden hem 6 aylık ücretsiz oyunculuk bursu, hem de eğitimini tamamladıktan sonra bir FOX dizisinde konuk oyuncu olarak yer almaya hak kazanacak.

5 Ekim 2020’ye kadar başvuru alınan yarışmaya ilgi büyük. Başvurular www.fox.com.tr ‘den yapılabiliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu