Yerli Dizi

Fox TV’den Mahkum dizisiyle ilgili flaş hamle

 Fox TV’den flaş bir hamle geldi. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin setinde koronavirüs vakalarının görülmesinin ardından kanal yönetiminden dikkat çeken hamle geldi.

MAHKUM DİZİSİ FARKLI GÜNDE YAYINLANACAK

Fox TV, reyting yarışında geride kalan dizileri nedeniyle bu sezonu şanssız geçiriyor. Ancak kanal, reyting yarışında geri kalmamak için yeni hamleler yapıyor. Hazal Kaya’nın uzun süre sonra ekranlara dönmesini sağlayan Misafir ve Elbet Bir Gün dizilerinin kısa sürede final yapmasının ardından güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken bir uyarlama bir diziyi seyircilerle buluşturdu.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY’DE KORONAVİRÜS ARASI

Başrollerini Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk’un paylaştığı “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisinin çekimlerine sette artan korona virüsü vakaları nedeniyle bir hafta ara verildi. Fox Tv’de izleyicilerle buluşan dizi, bir haftalığına yayın akışından kaldırıldı.

FOX Tv’nin Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Evlilik Hakkında Her Şey dizimizin setinde görülen Covid-19 vakası nedeniyle sizlerden bir hafta ayrı kalacak olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. 21 Aralık Salı 20.00 itibarıyla her Salı buluşmak üzere!”

vlilikler ve boşanmaların iç yüzünü ekrana taşımayı amaçlayan “Evlilik Hakkında Her Şey”, İngiliz yapımı “The Split” dizisinden uyarlandı. Dizinin son olarak 7 Aralık akşamı 12. bölümü izleyicilerle buluştu.

Fox TV’de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi sette çıkan koronavirüs vakaları nedeniyle ekranlara 1 hafta ara vermişti. Başrollerini İsmail Hacıoğlu ve Onur Tuna’nın paylaştığı Mahkum dizisinin ilk bölümü, Evlilik Hakkında Her Şey’in yayın günü olan 14 Aralık Salı günü ekranlara gelmişti. Ancak bu özel durum nedeniyle Mahkum dizisinin yayın günü değişti. Mahkum dizisi 2. Bölüm yeni yayın gününde ekranlara gelecek. Mahkum, 16 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox TV’de!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu