Televizyon

Fox TV’den yeni program: Kamera Arkası…Kim sunacak?

Fox TV’de yepyeni bir program başlıyor…Kamera Arkası adlı program 6 Eylül Pazar günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.Sunuculuğunu Beyza Şekerci’nin, prodüksiyonunu ise FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibinin üstleneceği “Kamera Arkası”, her hafta sinema ve televizyon dünyasındaki gelişmeleri gündeme getirecek.

Sinema ve dizi tutkunlarının heyecanla takip edeceği programda, vizyon filmlerinden set ziyaretlerine, film galalarından oyuncularla röportajlara kadar renkli konular yer alacak. Hem yerel hem de dünyadan haberlerin konu alınacağı programda birbirinden efsane filmlere dair özel bölümler de olacak.

Beyza Şekerci

Kamera Arkası” programında ayrıca dizi setlerinde oyuncularla renkli söyleşiler yapılacak ve dizilerin kamera arkası görüntülerine yer verilecek. Film galalarını da ziyaret eden programda, vizyon filmlerine dair ilgi çekici bilgiler paylaşılacak.

Sinema ve televizyon dünyasının kapılarını aralayan yepyeni program “Kamera Arkası”, Beyza Şekerci’nin sunumuyla 6 Eylül Pazar saat 11.15’te ilk bölümüyle FOX’ta..

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu