M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Fox TV’nin iddialı dizisi Bu Sayılmaz’ın yayın tarihi belli oldu(M.Bey-Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: Binnur Kaya, Mustafa Üstündağ, Settar Tanrıöğen, Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Fox TV’nin önem verdiği Bu Sayılmaz adlı sitcom’un başlama tarihi belli odlu. Yönetmenliğini Murat Kaman’ın üstlendiği proje 9 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00’de ekrana gelecek.

BU SAYILMAZ’IN İLK BÖLÜMÜ  9 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ YAYINLANACAK

Çekimleri Başakşehir TVS Stüdyoları’nda tam gaz devam eden ve gülmek isteyenler için yeni sezonda alternatif olarak görülen sitcom formatındaki dizinin oyuncu kadrosu gibi senaryosu da oldukça ilginç. Kadroda yer alan Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ gibi usta isimlerin yanı sıra Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz, Bülent Çolak gibi ünlü oyuncular, izleyici ekrana kilitleyecek.

BU SAYILMAZ’IN KONUSU

Urfadan İstanbul’a gelen Armağan(Mustafa Üstündağ) şöhret basamaklarını hızlan tırmanmak isteyen bir türkücüdür. Armağan’ın başı şöhret yolculuğunda oldukça renkli ve de komik karakterlerle derde girecektir. Küçük Semiha(Binnur Kaya)’nın ısrarlı ilgisi Armağan için büyük sorun olurken Küçük Semiha’nın hemen her yerde çarçabuk bestelediği şarkıları ise dikkatlerden kaçmayacak.

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, projenin  yönetmen koltuğunda ise Murat Kaman’ın oturuyor. Bu Sayılmaz’ın Senaryo ekibinde ise Zeynep Karakaşoğlu, Elif Bilgin ve Kamuran Süner yer alıyor.

Bu Sayılmaz’ın ilk fragmanı da yayında:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu