Televizyon

Fox TV’nin sevilen yapımı sezon finaliyle ekrana geliyor

Fox TV’nin sevilen programı, sezon finali yapıyor. Fox ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan, deneyimli köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak ile “Dostumun Dünyası”, programı ikinci sezonun son bölümünde, yine renkli konularla ekranda olacak.

FOX’ta ekrana gelen Türkiye’nin sevilen köpek eğitimi programı “Dostumun Dünyası”, sezon finalinde dostlarımızın renkli dünyasına mercek tutmaya devam ediyor.

27 yıllık köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, bu bölümde az rastlanan bir sorunla karşı karşıya. Beş buçuk yaşında iri bir Bernese Dağ Köpeği olan Bernese, arabada seyahat ederken durmaksızın havlıyor. Sürüş güvenliğini tehdit eden bu ciddi sorun, eğitimle çözülebilecek mi?

Tam 20 hafta boyunca farklı dostlarıyla evlerinize konuk olan Ali Yeşilırmak, bu bölümde sizi kendi evine davet ediyor. Orada sizi, Ali’nin can dostları Teo ve Köpük bekliyor. Bir köpek eğitmeni, kendi köpekleriyle nasıl vakit geçirir? Ayrıca sorumlu hayvan sahipliğine dair önemli mesajların verileceği bölümde kaçırılmaması gereken noktalar yer alacak.

Dostumun Dünyası, bu bölümde de sessiz canların sesi, cefakar hayvanseverlerin destekçisi oluyor. Yaşamlarını sahipsiz dostlarımıza adayan gönüllülerden öğreneceğimiz çok şey var. Onlara destek olmak içinse, hiçbir zaman geç değil.

FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibi tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin sevilen köpek eğitimi programı “Dostumun Dünyası”, 8 Mayıs Cumartesi saat 12.45’te, Fox ekranlarında olacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu