Yerli Dizi

Fox TV’nin son dönem en iddialı dizisi: Adım Farah

Çekimleri geçen hafta başlayan sezonun iddialı dizilerinden Adım Farah, güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. “Adım Farah”ın başrol oyuncuları ile dizinin afiş çekimleri gerçekleştirildi.

“ADIM FARAH” DİZİSİNDEN SÜRPRİZ KARE

Çok yakında FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin afiş setinden ilk kare ise hayranlarını daha fazla bekletmek istemeyen Engin Akyürek ve Demet Özdemir’den geldi.

GÜÇLÜ KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Demet Özdemir, Engin Akyürek, Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk ve Mustafa Avkıran ve Ali Sürmeli gibi birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı dizi, ülkesinden kaçmak durumunda kalan ve yasa dışı olarak oğluyla birlikte hayatta kalma mücadelesi veren Farah’ın (Demet Özdemir) istemeden bir cinayete şahit olması ve aynı gece tanıştığı Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile kesişen hayatlarını konu alacak.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği “Adım Farah”ın yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Deniz Dargı, M. Cem Görgeç ve S. Cenk Boğatur’un  birlikte kaleme aldıkları “Adım Farah”, yakında FOX’ta.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu