Yerli Dizi

Fox TV’nin yemek yarışması The Taste Türkiye ne zaman başlıyor?

Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği; Amerika, Hollanda ve Belçika’da büyük beğeni ile izlenen yemek yarışması ‘The Taste‘, Türkiye’nin başlama tarihi belli oldu. Yeni yarışma 15 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de ilk bölümüyle Fox TV ekranlarında olacak.

Toplamda 12 adayın yarışacağı ‘The Taste Türkiye’de tüm yarışmacılar, hazırladıkları birbirinden lezzetli yemekleri jüriye beğendirmeye çalışacaklar.

JÜRİ KOLTUĞUNDA KİMLER VAR?

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler.

Eleme turunda tattığı yemeği kimin hazırladığını bilmeyen jüri, kendi ekibinden birini eleme riskiyle karşı karşıya kalacak.

MİSAFİR ŞEFLER DE OLACAK

Programa gelen misafir şeflerin belirlediği konseptte yemeklerini hazırlayan takımlardan en başarılı performansı sergileyen yarışmacı, dokunulmazlık kazanacak.

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı “The Taste Türkiye”deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak.

“The Taste Türkiye”,  15 Mayıs Çarşamba saat 20.00’de Fox TV’de ilk bölümüyle ekrana gelecek.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı