Yerli Dizi

Fox TV’nin yeni dizisi İyilik’ten ilk tanıtım

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, Güney Kore dizisi olan ‘The Queen’s House’tan uyarlanan ‘İyilik’ dizisi FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, Güney Kore dizisi olan ‘The Queen’s House’tan uyarlanan ‘İyilik’ dizisi FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

İYİLİK’İN ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR

Başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri son hız devam ediyor.

İLK TANITIM YAYINDA

Dün akşam ilk tanıtımı yayınlanan dizide; Neslihan’ın (Hatice Şendil) dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının (İsmail Demirci) onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla (Sera Kutlubey). Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır ki yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilsin…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu