Televizyon

Fox TV’nin yeni programı “En İyi Benim” ne zaman başlıyor?

Fox TV ekranlarında yeni bir evlilik programı başlıyor: En İyi Benim…Karga Film’in yapımcılığında çekilen yeni program, 3 Ekim Pazartesi günü saat 10:00’da Fox TV ekranlarında olacak. Karga Film, halen Fox TV’de hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları’nın da yapımcılığını üstleniyor. En İyi Benim; Dilek Dağcıoğlu ve Erhan Öz gibi tecrübeli isimlere emanet edildi.

“EN İYİ BENİM” NASIL BİR PROGRAM?

Hafta içi her gün ekranlara gelecek olan En İyi Benim’de  bir erkek veya kadın aday hayallerindeki aşkı yakalayabilmek için ter dökecekler. Uzman bir çöpçatan ekibi, başvuruda bulunan adayları teker teker inceleyecek ve onları en doğru kişilerle eşleştirecek.

Önce bir erkek ya da kadın aday seçilecek.Ana karakter erkek ise onun partner kriterlerine uygun toplam dört kız aday seçilir.

Seçilen dört kız ayrı ayrı günlerde beyaz atlı prenslerine sabahtan akşama kadar bir hazırlık yapar. Evini temizler, akşam yemeği için en uygun yemek menüsünü çıkartır, yemeğini yapar, gardırobunu karıştırır, gerekirse dışarı çıkıp kıyafet alışverişi yapar ve son olarak saç ve makyajını hazırlar. Tüm bu hazırlıkları yaparken de günün bir bölümünde kayınvalide adayı veya erkeğin değer verdiği bir başka aile ferdi ile kısa da olsa vakit geçirir.

Pazartesinden cumaya kadar her bir gelin adayı benzer hazırlıkları yapar ve günün sonunda eş adaylarına evlerinde çok güzel bir akşam yemeği sunar. Tüm bu hazırlıklar devam ederken ekranda kayınvalide adayının, eş adayının ve de diğer üç kızın eleştirel yorumlar yapar.

Akşam yemeği esnasında ise kızlar evin bir odasında bu romantik yemeği değerlendirirler.

Yemeğin sonuna doğru erkek, tanıştığı kız ile ilgili görüşlerini bir kağıda yazıp kalpli bir kutuya koyar ve kilitler. Bu kutu erkeğin kalbini kazanmaya çalışan kız tarafından final günü(Cuma) açılır.. Her bir kız bu mektuptan alacaktır.

Cuma günü ise büyük bir merakla beklenen bir gün olacaktır. Bu sefer kayınvalide adayı oğlu ile birlikte dört gelin adayını kendi evlerinde ağırlayacak. Sabahtan hazırlıklarını anne oğul olarak yaparlar ve karar anı için gelin adaylarını beklemeye başlarlar. Dört aday eve geldikten sonra masa başında sohbet etmeye başlar. Kayınvalide adayı kızlar hakkındaki kendi görüşlerini açıklar ve eleştiride bulunur. Son olarak da kendi gönlündeki gelin adayını açıklar.

Böylelikle damat adayı gönlündeki prensesin kim olacağını bulmaya çalışır.

Yeni evlilik programının tanıtım videosu yayında.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu