Televizyon

FOX TV’nin yeni yarışması ‘Gönder Gitsin’ ne zaman başlıyor?

FOX TV yepyeni bir yarışma programıyla izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sunuculuğunu ünlü oyuncu Timur Acar’ın yapacağı “Gönder Gitsin” adlı yarışma programına geri sayım başladı. Ekranda farklı bir soluk olmayı hedefleyen Timur Acar yeni programla ilgili neler söyledi?

Red Arrow Entertainment, bünyesindeki markaların en güçlülerinden biri olarak kabul gören Karga Seven Pictures, Türkiye’deki ilk projesi Gönder Gitsin’i hayata geçirmeye hazırlanıyor. Dünyanın en büyük medya ve yapım devlerinden biri olarak tanınan Red Arrow Entertainment, bünyesindeki markaların en güçlülerinden biri olarak kabul gören Karga Seven Pictures ile Türkiye pazarına sağlam bir adım attı.

Karga Seven Pictures, çok yakında FOX ekranlarında yayınlanacak olan “Gönder Gitsin” programıyla Türk izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en farklı yarışması “Gönder Gitsin” için ünlü sunucu Timur Acar ile anlaşan Karga Seven Pictures TV pazarına kattığı taze enerji ve ekran kalitesini geliştirmeye yönelik tercihleriyle Türkiye’de çok kısa zaman içinde “güçlü ve büyük bir aile olmayı” hedefliyor. Elk Format şirketine ait olan “Gönder Gitsin” Deniz Benli aracılığıyla Türkiye’ye getirildi.

Gönder Gitsin nasıl bir yarışma programı? 

“Gönder Gitsin”de soruların cevapları dört şıklı fotoğraflardan oluşuyor. Soru ile beraber konu başlığına uygun olan üç fotoğraf ve uygun olmayan bir fotoğraf yarışmacıların karşısına çıkıyor. Yarışmacılar uygun olmayan fotoğrafı bulmaya çalışıyor. Uygun olmayan fotoğrafı bulan yarışmacılar büyük ödüle giden 10 soruluk yolda önemli bir adım atmış oluyor. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 150.000 TL. “Gönder Gitsin”de sadece çift olarak yarışabiliyorsunuz. Çiftlerin kendi aralarındaki fikir ayrılıkları ise programda renkli görüntülere ev sahipliği yapıyor.

Sunucu Timur Acar çok heyecanlı!

Kamu nezdinde gerek farklı duruşu gerek de sempatisiyle yoğun ilgi çekerek fark yaratan ünlü oyuncu Timur Acar program hakkında; “Bu yarışma programının benim için farklı bir deneyim olacağı kesin. Çünkü stüdyoda olmak alışıldığın çok dışında bir şey… Seçimlerimde bir fark yaratmayı gözettiğim ve ince eleyip sık dokuduğum için buradaki enerjinin biraz değişik olacağını düşünüyorum. Karşınızdaki insanlarla yarışma duygusunu yaşamak güzel bir his olduğu kadar insanı heyecanlandırıyor da. Doğaçlama gelişecek olan çok şey var. Ben de büyük bir heyecanla olacakları merak ediyorum” dedi.

Gönder Gitsin yarışma programının yayınlanma tarihi hakkında henüz bir bilgi verilmedi ancak çok yakında olduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu