Televizyon

FoxLife kanalında film geceleri başlıyor… İşte Şubat’ta izlenecek Hollywood yapımları

 FOXLIFE kanalında yabancı film dönemi başlıyor. İçinde romantik komedilerin de yer aldığı Hollywood filmleri Şubat ayından itibaren her Cumartesi ve her Pazar akşamı 21.30’da FOXLIFE ekranlarına gelecek. İşte Şubat ayı içinde izleyici ile buluşucak olan Hollywood yapımları…

“CRAZY, STUPID, LOVE” 2 ŞUBAT’TA

FOXLIFE’ta Şubat ayı boyunca Hollywood’un en sevilen filmleri her Cumartesi ve Pazar akşamı izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore ve Emma Stone gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı “Crazy, Stupid, Love”, karısından boşandığında hayatı baştan aşağı değişen bir adamın yeni tanıştığı Jacob’ın yardımıyla yeniden kendini ispatlama çabasını konu alıyor. “Crazy, Stupid, Love” 2 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.30’da ekrana gelecek.

“MUSIC AND LYRICS” 3 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ

Hugh Grant ve Drew Barrymore’un başrolü paylaştığı “Music and Lyrics”, genç bir pop yıldızı için çok hızlı bir şekilde şarkı bestelenmesi istenen ünlü bir bestecinin genç bir kadınla arasındaki romantik ve eğlenceli olayları ekranlara getiriyor. “Music and Lyrics” 3 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da yayınlanacak.

SWEET NOVEMBER 9 ŞUBAT’TA

18 yıl önce vizyona girmesine rağmen hala unutulmaz filmler arasında yer alan “Sweet November”, ünlü oyuncular Keanu Reeves ve Charlize Theron’u bir arada izleme fırsatı sunuyor. “Sweet November”, 9 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da yayında olacak.

TWO WEEKS NOTICE 10 ŞUBAT’TA

Patronuna dadılık yapmaktan sıkılan bir kadının hikayesi Sandra Bullock ve Hugh Grant’ın başrolü paylaştıkları “Two Weeks Notice” ile 10 Şubat Pazar akşamı 21.30’da FOXLIFE ekranlarına geliyor.

JUST LIKE HEAVEN 16 ŞUBAT’TA

Reese Witherspoon ve Mark Ruffalo’yu birlikte izlediğimiz “Just Like Heaven”, yeni taşındığı dairenin eski sahibesinin ruhuna aşık olan bir adamın hikayesini takip ediyor. “Just Like Heaven”, 16 Şubat Cumartesi saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında evlere konuk oluyor.

NO RESERVATIONS 17 ŞUBAT’TA

Katı kurallarıyla tanınan ünlü bir şef olan Kate’in hayata bakışı yeğeni Zoe ve bir başka şef Nick’in girmesiyle baştan aşağı değişir. Catherine Zeta-Jones’un hayat verdiği Kate’in hayatında artık alıştığı kurallara yer olmayacaktır. Romantik komedi “No Reservations” 17 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da…

SOMETHING’S GOTTA GIVE 23 ŞUBAT’TA

Jack Nicholson ile Diane Keaton’ı bir araya getiren “Something’s Gotta Give”, farklı yaşam tarzlarından gelen ikilinin hiç ummadıkları bir şekilde birbirlerine bağlanmalarını konu alıyor. Nancy Meyers imzası taşıyan “Something’s Gotta Give”, 23 Şubat Cumartesi akşamı 21.30’da…

ELIZABETHTOWN 24 ŞUBAT PAZAR AKŞAMI

Şirketi battığında intihar etmeye karar veren ama önce babasının cenazesine katılması gereken Drew, uçakta hayata bakışını değiştirecek bir hostes ile tanışır. Orlando Bloom ve Kirsten Dunst’ı birlikte izleyeceğimiz “Elizabethtown”, 24 Şubat Pazar akşamı saat 21.30’da ekranlarda olacak.

Hollywood’un prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu