M.Bey/Özel

FOX’UN YARIŞMASI KAÇ PARA KAÇ’IN SUNUCUSU BELLİ OLDU(MEDYABEY-ÖZEL)

Fox TV’de Kaç Para Kaç adlı yeni bir yarışma programı başlıyor. Programın sunucusu belli oldu. Kaç Para Kaç’ı başarılı oyuncu Hakan Yılmaz  sunacak. Geçmişte sevilen dizilerde boy gösteren Hakan Yılmaz,Yahşi Cazibe’nin de aralarında olduğu önemli yapımlarda rol almıştı.

Hakan Yılmaz’a Tuğçe Kurt ve Hande Sarıoğlu hostes ve aynı zamanda kırmızı ve mavi takım kaptanları olarak eşlik edecekler…

Hatırlanacağı üzere yarışmayı M.Ali Erbil sunacaktı. Ama ünlü şovmenin son anda fiyatını yükseltmesi Fox TV yönetimiyle iplerin kopmasına neden olmuştu.

Kaç Para Kaç, yarışmasında parayı bulmak çok kolay, asıl zor olansa elinden kaçırmamak…

Dörder kişilik iki takımın, toplam 1.000.000 lira ile yarışacağı Kaç Para Kaç’ta tek bir kural var; “Asla paraları düşürmemek!”…
Takımlar, oyunun başında peşin peşin aldıkları paraları, bir yerden başka bir yere eksiksiz taşımaya çalışırken, bir yandan da zamana karşı yarışıyorlar.

Yarışmanın etaplarında izleyiciler kimi zaman bataklıktan geçen, dev kostümlerle yerlerde yuvarlanan, hatta ayaklarından tavana asılan yarışmacıları izleyecekler.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu