Yerli Dizi

Fox’un yeni dizisi “Adı: Zehra” dizisi hangi yapımlarla reyting rekabeti yaşayacak?

FOX’un ekranlarda yayınlanması beklenen, yeni dizisi “Adı: Zehra”nın yayın tarihi belli oldu. “Adı: Zehra” dizisi, 24 Şubat Cumartesi saat 20.00’de Fox TV’de izleyiciyle buluşacak. Cumartesi günleri yayınlanacak olan dizi çok önemli rakipleriyle reyting mücadelesine tutuşacak.

“ADI: ZEHRA” 24 ŞUBAT CUMARTESİ BAŞLIYOR

Yapımcılığını NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturuyor. Dizinin senaryosu Bekir Baran Sıtkı, Emir Eren ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınıyor.

ÖNEMLİ ROLLERDE KİMLER VAR?

Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden öyküsünü anlatan “Adı Zehra”nın başrollerini Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan, Seda Güven İnanç Konukçu ve Emre Kıvılcım paylaşıyor.

ÖNEMLİ YAPIMLARLA REYTİNG REKABETİ YAŞAYACAK

24 Şubat Cumartesi günü ekrana gelecek dizinin ilk bölümüyle önemli bir reyting sınavına çıkacak. Adı: Zehra; Survivor, Yeni Gelin, Gülizar, Kalbimdeki Deniz, Kalk Gidelim, Bahtiyar Ölmez, Fazilet Hanım ve Kızları gibi önemli yapımların arasından sıyrılıp zirvede kendisine yer bulmaya çalışacak.

Adı Zehra’nın 1. bölüm 3. tanıtımı da yayında….İşte o fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=orlZF5RMVnc

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu