Yerli Dizi

Fox’un yeni dizisi Dayan Yüreğim’in başlama tarihi belli oldu

Fox TV’nin son dönem önemli dizi projesi Dayan Yüreğim dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Cansel Elçin ve Ece Uslu’nun başrollerde yer aldığı dizi 3 Şubat Cuma akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek. Dayan Yüreğim’in oyuncu kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor? Yeni dizinin konusu ne? İşte, haberin detayları…

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığında çekilecek olan dizinin ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Serap Gazel’in senaryosunu yazdığı Dayan Yüreğim’in yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş üstleniyor. Dizinin hikayesi ise Ozan Yurdakul’a ait.

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcısı olduğu ve altı aydır hazırlıkları sürdürülen ‘Dayan Yüreğim’ için geri sayım başladı. Başrollerini Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan ve Nilay Deniz’in paylaştığı, ‘Dayan Yüreğim’in ilk tanıtımı da yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda; Ege Aydan, Bora Akkaş, Didem İnselel, Tuncer Salman, Bengi Öztürk, Aydan Koptur, Ferit Kaya, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Özlem Maden, Mehmet Aslan, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak gibi isimler yer alıyor.

3 Şubat Cuma günü 20.00’da Fox ekrana gelecek olan ‘Dayan Yüreğim’, bir kadının her şeyini kaybettikten sonra çocukları için hayatta kalma mücadelesini çarpıcı bir gerçeklikle anlatıyor.

Dayan Yüreğim’in ilk bölümünün 3. fragmanı da yayında-izle

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu