Yerli DiziReyting

Fox’un yeni dizisi Misafir ilk bölümünde kaçıncı oldu?

Başrollerinde Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yer aldığı Misafir, dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle ekran macerasına başladı. Medyapım imzalı dizi, reytinglerde beklentilerin altında kalırken, atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, Total’de zirve yarışını sürdürdü. Geçen hafta yayınlanmayan TRT 1’n Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı, reyting listelerine üst sıralardan dönüş yaptı. Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız ise, perşembe akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.

Açıklanan reyting sonuçlarına göre Misafir dizisi ilk bölümüyle Total gruba 12’inci sırada giriş yaptı. Öte yandan Total grubunda ilk üç sıra Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova ve Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizileri oldu.

11 Kasım tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçlarına göre Misafir vasat bir başlangıç yaptı.

Total’de 1. sırada Kanal D’de izleyici ile buluşan “Camdaki Kız”, 2. sırada ATV’de ekrana gelen “Bir Zamanlar Çukurova”, 3. sırada ise TRT1’de yayınlanan “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı” dizisi yer aldı.

AB’de ise 1. sırada “Camdaki Kız”, 2. sırada “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı”, 3. sırada ise “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” yer aldı.

Fox ekranlarında izleyici ile buluşan Misafir adlı yeni dizi ise Total grubuna 12. sıradan, AB’ye ise 6.sıradan giriş yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu