GündemManşet

Fransızların haber kanalı Euronews’ten Davutoğlu için skandal paylaşım

Fransa merkezl, dünyaca ünlü haber televizyonu Euronews’in büyük ayıbı….Uluslar arası haber televizyonu Euronews’in resmi Twitter hesabından Başbakan Davutoğlu ile ilgili  çirkin paylaşımlar yapıldı.

Televizyon kanalının sosyal medya hesabımdan Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklama aktarılırken, “Davutoğlu CV’sini okuyor. Başbakana ihtiyacı olan ülke var mı?” tweeti atılması skandal olarak nitelendi.

Destekten TR

SKANDAL PAYLAŞIM ŞAŞKINLIĞA NEDEN OLDU

Destekten TR

Fransa merkezli uluslararası haber televizyonu Euronews’in Twitter hesabında, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında yaptığı açıklama aktarılırken, “Davutoğlu CV’sini okuyor. Başbakan’a ihtiyacı olan ülke var mı?” ifadesi kullanıldı.

Destekten TR

Başbakan’ın açıklamalarından satır başlarını tweet atarak duyuran Euronews editörü Nezahat Sevim’in tweet’ine cevaben yazılan ifadede, “Davutoğlu CV’sini okuyor. Başbakana ihtiyacı olan ülke var mı?” denildi.

İşte o skandal paylaşım:

euronews-davutoglu-paylasim

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR