Televizyon

Fremantlemedia International 24 Kitchen ile anlaşmasını uzatıyor

24Kitchen, Jamie Oliver programlarının tek adresi olmaya devam etmesinin yanı sıra FremantleMedia’nın diğer yemek programı içeriklerini de bünyesinde tutmaya devam ediyor. FremantleMedia International (FMI), FOX Networks Group Türkiye’nin yemek kanalı 24Kitchen ile yapmış oldukları çeşitli lifestyle programlarını kapsayan yayın anlaşmalarını uzattıklarını duyurdu. 3 yıl uzatılan anlaşma FMI’ın geniş kataloğundan mutfak odaklı ve ödül kazanmış, 2018’den itibaren kanalda yayınlanacak 50 saati aşan içeriği kapsıyor.

Anlaşma kapsamında, FMI’ın heyecan uyandıran mutfak programları 24Kitchen bünyesine katılıyor. Jamie’nin yalnızca beş malzeme kullanarak faydalı ve lezzetli tabaklar hazırladığı “Jamie’nin Hızlı ve Kolay Yemekleri” programının, dünyaca ünlü beslenme akımı Lean in 15’in yaratıcısı olan fitness uzmanını ekranlara taşıyan “Joe Wicks’le Sağlıklı Yaşam” programının, Nigella Lawson’ın kendine özgü yöntemlerle gündelik uygulamaları keyif ve lezzetle buluşturduğu ve yemek yapmanın kolay yollarını anlattığı “Nigella ile Sofrada” programının, çocukluk arkadaşı olan Jamie Oliver ve Jimmy Doherty’nin pop-up bir cafe kurarak aileleri ve arkadaşları için ziyafetler yarattıkları “Jamie ve Jimmy ile Yemek Düellosu” programının ve Jamie’nin yılbaşı kutlamalarına İtalyan havası katacak birinci sınıf şölen tarifleri paylaşacağı “Jamie’nin İtalyan Yılbaşı Ziyafeti” programının ilk gösterimine 24Kitchen kanalı ev sahipliği yapacak.

Orta Doğu, Afrika ve Güney Doğu Avrupa Satış Departmanı Başkan Yardımcısı Amac Us, “24Kitchen ile uzun süredir devam eden birlikteliğimizi uzatmış olmaktan dolayı büyük bir keyif duyuyoruz. Bugüne kadar bizim için olağanüstü bir partner ve mutfak dehalarımızı sergileyebileceğimiz kusursuz bir kanal oldular. Yeni anlaşmamız Jamie Oliver ve Nigella Lawson gibi yemek dünyasında önde gelen isimlerin son yapımlarınının gösterim haklarının 24Kitchen Türkiye’de olmasını kapsıyor.” dedi.

FOX Networks Group Başkan Yardımcısı ve Tematik Kanallar Genel Yayın Yönetmeni Yadigar Belbüken, “Fremantle en önemli içerik sağlayıcılarımız arasında ve değer verdiğimiz bir partnerimiz. Jamie Oliver içeriklerinin 2012’den beri tek adresi olan 24Kitchen’ın içerik portföyünü bu yayın anlaşmasıyla güçlendirmekten memnunuz. Fremantle ile uzatılan ortaklığımız bu sözümüzün devamlılığını sağlamamızı mümkün kılacak.” dedi.

Eklenen yeni programların yanı sıra, sadece 24Kitchen Türkiye’de yayınlanan “Jamie ile Hesaplı Mutfak”, “Jamie ile Şımartan Tatlar”, “Jamie ile Görkemli Yılbaşı Lezzetleri”, “Jamie ile Yılbaşı Ziyafeti” programlarını da kapsayan Jamie Oliver yapımlarının yayın hakları da yenilendi.

Jamie Oliver’ın tek adresi ve Türkiye’nin 24 saat yayın yapan ilk yemek kanalı olan 24Kitchen D-Smart, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu