Medyabey TV

Fuat Kozluklu’dan Hakan Peker’e adrese teslim gönderme:”Beni çek reji!”

TRT Müzik kanalında Engelsiz Sahne isimli programa katılan ünlü popçu Hakan Peker, yüksek egosunun cezasını çekiyor. TRT Müzik kanalında  canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin kendisini ekrana getirmediği için tepki veren Hakan Peker’e bir gönderme de TRT haber kanalında haber spikerliği yapan Fuat Kozluklu’dan geldi.

HAKAN PEKER’İN “BENİ ÇEK” İFADESİ ÇOK TEPKİ ALDI

Hakan Peker, şarkısını söylerken seyirciyi gösteren rejiye “orayı değil beni çekeceksin” şeklinde şaşkınlığa neden olan  ifadeler kullanmış sonra da sahneyi terk etmişti. Egosuna ve sinirlerine hakim olamayan Peker’e hem medya hem de sosyal medya camiasından büyük tepki geldi.

TRT Haber’de canlı yayınlanan Gece Bakışı programının başarılı sunucusu Fuat Kozluklu, ünlü şarkıcının bu sözlerine programda göndermede bulundu.

Anons yaparken kameraların rejiyi göstermesinden sonra duayen sunucu, “Reji beni çek beni. Ego patlması gibi oluyor. Bu nasıl bir ego ya, bana ait değil. Anladınız, o anladı. “diyerek ünlü isme göndermede bulundu.

İşte o anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=q26fkY2MiXQ

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu