Medya

Fuat Uğur: “Almanya içimizdeki alçakları kullanmayı çok iyi biliyor!”

Die Welt muhabiri(!) Deniz Yücel’in tutuklanmasının ardından Almanya ile yaşanan diplomatik kriz, TGRT Haber’de Medya kritik Programında tartışıldı. Cem Küçük, Deniz Yücel’in PKK’lı olduğunu ve Alman ajanlığı yaptığını söyledi. Küçük, “Gazeteci kılıklı ajanlara bu topraklarda operasyon yaptırmayız” diye konuştu.

DENİZ YÜCEL’İN DİKKAT ÇEKEN İSTATİSTİKLERİ

Küçük, Deniz Yücel’in bugüne kadar 54 haber yaptığını, tüm haberlerinde PKK’yı övdüğünü ve devleti kötülediğini anlattı. Cem Küçük, “Bu adam Alman ajanlığı yapıyor. Sen bu topraklarda operasyon yapamazsın. İçeri attılar seni, hadi gelsin Almanya kurtarsın” dedi. Almanya’nın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a toplantı izni vermemesini “Skandal” olarak niteleyen Cem Küçük, “Hain Can Dündar alçağına pasaport veriyorsun, ama bir bakanı konuşturmuyorsun. Sonra da demokrasiden, insan haklarından söz ediyorsun. Şunu bilin ki Türkiye, gazeteci kılıklı ajanlara bu topraklarda operasyon yaptırmaz” diye konuştu.

FUAT UĞUR ALMANYA DERİN DEVLETİNE AĞIR YÜKLENDİ

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, gazeteci kılıklı Yücel’in tutuklanması karşısında Almanya’nın aşırı hassasiyet gösterdiğini belirterek, “Almanya ancak bir ajanı için bu kadar hassasiyet gösterir. Bekir Bozdağ’ın konuşmasının yasaklanması inanılır gibi değil” dedi.

Almanya’nın adam devşirmekte çok başarılı olduğunu kaydeden Uğur; “Almanya bizim içimizden alçak, şerefsiz ve namussuzları bulup devşirmeyi çok iyi biliyor. Türkiye kökenli Alman milletvekillerine bakın. Hepsi alçak, satılmış, şerefsiz. Bir insan doğduğu, büyüdüğü topraklara, vatanına, milletine bu kadar ihanet eder mi? Neyin ürünü bu adamlar?” diye sordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu