Medya

Fuat Uğur, Rahmi Turan’a açtığı hakaret davasını kazandı ama tartışma bitmedi

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Ruran’a karşı açtığı hakaret davasını kazandı. Sözcü, bugün birinci sayfasında haberi “20 Dakikada Basın Özgürlüğü” başlığı ile verdi. Sözcü, haberde “Maheme, Rahmi Turan’ın eleştirilerini hakaret saydı” ifadesine yer verdi. Fuat Uğur’dan Sözcü’ye tepki geldi.

Fuat Uğur, Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan’a açtığı hakaret davasını kazandığını duyurdu. Sosyal medya Twitter hesabından haberi duyuran Fuat Uğur, dikkat çeken paylaşımında; “Sözcü’den R. Turan bana aşağıdaki hakaretleri etti. Fuat Uğur diye bir edepsiz. Fuat Uğur denilen müfteri. Tetikçi. Ahlâkı düşük adam. Kripto FETÖ’cü. Dava açtım ve kazandım. Bugün manşetlerinde “Mahkeme Rahmi Turan’ın eleştirilerini hakaret saydı”diyorlar. Ben de YUH diyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sözcü, söz konusu haberde “Adalette yine çifte standart” üst başlığını kullanarak, Cem Küçük’ün Sözcü’ye yönelikler hakaretler ettiğini ama mahkemenin bunları suç saymadığını yazdı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu