Televizyon

Fuat Uğur’dan Cem Küçük açıklaması

Bugün TGRT Haber’de yayınlanan Medya Kritik programında yer alması beklenen Cem Küçük ekranda yoktu. Küçük’ün program partneri Fuat Uğur, bugünkü Medya Kritik programına başlarken Cem Küçük’ün programda yer almamasına açıklık getirdi.

CEM KÜÇÜK NE ZAMAN EKRANA ÇIKACAK?

Fuat Uğur, safra kesesi ameliyatı geçiren Cem Küçük’ün dinlendiğini ve amekliyatının beklenenden daha ağır geçtiği için Küçük’ün dinlendiğini açıkladı. Fuat Uğur, Cem Küçük’ün yarın da ekranda olmayacağını ve ancak çarşamba günü programa katılabileceğini açıkladı.

Cem Küçük geçirdiği ameliyat nedeniyle bir süredir Medya Karitik programındaki yerini alamıyor. Cem Küçük’ün yerine Fuat Uğur’a partner olarak Türkiye Gazetesi Yayın Koordinatörü Yücel Koç eşlik ediyor.

Cem Küçük, safra kesesi ameliyatı nedeniyle yazılarına ve TV programlarına bir süre katılamayacağını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu