M.Bey/Özel

Fuat Uğur’dan Medya Kritik’te bugün yer almayan Cem Küçük açıklaması

Cem Küçük’ün Ekrem Dumanlı, Emre Uslu gibi bazı FETÖ’cü isimlerle ilgili çıkışı oldukça tepki almıştı. Cem Küçük, bu çıkışıyla özellikle muhalif olarak bilinen medyanın da hedefi olmuş, olay “Cem Küçük infaz listesi verdi” şeklinde yansıtılmıştı. Cem Küçük’ün bugün TGRT Haber’de Fuat Uğur’la birlikte yer aldığı Medya Kritik adlı programa katılmaması akıllara “Cem Küçük kızağa mı çekildi?” sorusunu getirdi.

CEM KÜÇÜK TATİLDE AÇIKLAMASI

Fuat Uğur, Medya Kritik’te Cem Küçük’ün durumuyla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Cem Küçük’ün bir tatil kaçamağı yaptığını ifade eden Fuat Uğur’un konuyla ilgili fazla detay vermekten sakınması dikkatlerden kaçmadı.

Medya Kritik’in bugünkü programına Cem Küçük’ün yerine Milat gazetesinin son dönem adından söz ettiren yazarı Ufuk Coşkun katıldı.

Cem Küçük’ün programa yeniden dönüm dönmeyeceği konusu merak edilirken sosyal medyayı faal bir biçimde kullanan Cem Küçük’ün bu konuyla ilgili sessizliği ise dikkatlerden kaçmadı.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu