Medya

Fuat Uğur’dan zehir zemberek Hıncal Uluç açıklaması… “Gerzek” göndermesi çok konuşulacak

TGRT Haber’de yayınlanan Medya Kritik programında Fuat Uğur, bugünkü yazısında İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu’nun görüntülerini ortaya çıkaran Sabah yazarı Mahmut Övür’e yüklenen Hıncal Uluç’u sert ifadelerle eleştirdi. Fuat Uğur’un Hıncal Uluç’a gerzek göndermesi dikkatlerden kaçmadı.

FUAT UĞUR’DAN HINCAL ULUÇ’A SALVOLAR

HIncal Uluç’un yazısındaki “Bunca yıllık gazeteci (Ki beş yılı Genel Yayın Müdürlüğüdür) bunca yıldır en çok izlenen haber bültenlerinden birinin sunucusu, yani o otelin yanında oturan boyacının bile tanıdığı biri olarak, bu işi gazeteci kaynayan yerde “Gizleyeceğini sanarak” yapacak kadar gerzek mi, meslektaşımız, Sevgili Mahmut?.” ifadesine atıf yapan Fuat Uğur, programın yayınında şunları söyledi:

“Evet bazen insanlar gerzek olabilir..Bazen de gerzekliği görmeyen gerzekler de olabilir…Bu çok önemli ve ciddi bir skandaldır. Bu skandalı göremeyen gazeteci de değildir yazar da değildir. Dünyanın her hangi bir yerinde böyle bir skandal yaşansaydı ne o gazeteci gazetecilik yapabilirdi ne de o aday aday olabilirdi. Bunu hala görmeyen beyinleri örümceklenmiş yazarlar tutuyorlar bu olayı normalize ediyorlar.”

Fuat Uğur yapılan işin futboldaki şikeden farkının olmadığını dile getirdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu