Medya

Fuat Uğur’un ‘Ne zaman adam oluruz?’ sorusuna verdiği cevap Fatih Altaylı’yı kızdıracak!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın İstanbul Nişantaşı’nda arabasını park etmesine izin vermeyen polis memuruna ettiği galiz küfürler tepki çekti. Olayın videosu sosyal medyada dolaşmaya başlayınca Altaylı ile polis arasında geçen konuşmalar ortaya çıktı. Aracını park ettirmeyen polise ettiği ağır küfürlerin olduğu görüntüler Fatih Altaylı’nın başına dert açacağa benziyor.

FATİH ALTAYLI’NIN KÜFÜRLERİ TEPKİ TOPLADI

Dün meydana gelen olay bugün TGRT’de yayınlanan Medya Kritik’in de gündemindeydi. Fuat Uğur ve Cem Küçük, sansürlenerek verilen videoyu yorumlarken oldukça sert ifadelerle Fatih Altaylı’ya yüklendiler. Cem Küçük, başka insanlar bunu yapsa başına neler gelir, Fatih Altaylı’nın dokunulmazlığı mı var? diye sorarken Fuat Uğur, Altaylı’nın Habertürk’te yazısının altındaki klişe olan “Ne zaman Adam Oluruz?  sorusuna atıf yaparak “sen adam olduğun zaman” diye konuştu.

Programda İstanbul’da görev yapan emniyet sorumlularına seslenen Cem Küçük bu edilen küfürleri sineye mi çekeceksiniz diye konuştu. Cem Küçük, İstanbul Emniyet Genel Müdürü Mustafa Çalışkan’ın Fatih Altaylı hakkında hakaret davası için başvuru yaptığını sözlerine ekledi.

https://www.youtube.com/watch?v=l-y8XvrE1S4&feature=youtu.be

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu