Televizyon

Fulya Öztürk’ten Esra Ezmeci’ye suçlama: “Arkamdan iş çevirmişler!”

Geçtiğimiz sezon FOX ekranlarında Fulya ile Umudun Olsun programını sunan Fulya Öztürk, o dönem programındaki partneri Esra Ezmeci ile ilgili çok konuşulacak suçlamada bulundu.

FULYA ÖZTÜRK, ESRA EZMECİ’Yİ SUÇLADI

CnnTürk kanalında özel haberlere imza atan Fulya Öztürk, FOX ekranlarında Fulya ile Umudu Olsun programını sunmuştu. Fulya Öztürk, ‘Fulya ile Umudun Olsun’ isimli programdan ayrıldığını duyurmuştu.

Aylar sonra Haberler.com’un YouTube programına katılan Fulya Öztürk, canlı yayında cinsel içerikli filmin izletilmesiyle ilgili olarak “Bir görüntü vardı ama bir video değil, bir kadının göbek kısmı onu programda o zaman Esra Ezmeci büyüttü. Benim o kadar kurnazlığım yoktur reyting için.” açıklaması yaptı.

Şu anda CNN Türk Özel Haberler Şefi olarak görev yapan Öztürk, “Ben bir dönem covid oldum, 2 hafta uzak kaldım. Esra Ezmeci zaten onu deneyimlemişti. Galiba böyle bir program da yapmak istiyormuş kendisi. Benim bırakacağımı da duyunca galiba benim de haberim olmadan arkalardan iş çevirmişler.” dedi.

“2-3 hafta sonra hemen program başladı. ’Ya kardeşim gelin dürüst olun ya?’ Gittiğimi duyunca istemiş galiba. Söyleyebilirdi ‘ben de yapmak istiyordum’ diye.” ifadelerini kullandı.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu